Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Zaproszenie na koncert Eleni: „Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca”

Już 29 września, o godz. 18:00, w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, przy ul. Szkolnej 43 w Dobczycach, wystąpi niekwestionowana polska królowa greckiej piosenki – ELENI!. Na koncert zaprasza Agencja PEGAZ-BIS.

Melodyjne kompozycje i emocjonalne teksty, to znak rozpoznawalny Artystki, której przeboje od wielu lat, podbijają serca wrażliwych słuchaczy, bez względu na przedział wiekowy. Eleni wychodzi z założenia, iż muzyka ma być lekarstwem, i takiemu też spojrzeniu na działalność artystyczną, jest wierna do dziś. Nie oznacza to jednak, że śpiewa bajki – nic bardziej mylnego. Eleni po prostu śpiewa o tym, co czujemy – o miłości, tęsknotach, radościach i smutkach… jak to w życiu. Jak sama mówi: “Lubię śpiewać rzeczy melodyjne, z dużym ładunkiem emocji. To wiąże się z moimi greckimi korzeniami. Ze śpiewem i muzyką miałam do czynienia od najmłodszych lat.”

W ferworze tras koncertowych i spotkań z fanami zdarzyło się, że Eleni miała nawet jedenastoletnią przerwę w swych wydawnictwach typu longplay. Nie przeszkodziło to jednak, by w swojej bogatej dyskografii, udało Jej się osiągnąć imponującą liczbę ponad dwudziestu oficjalnie wydanych płyt, a – co warto zaznaczyć – kolejne, nowe kompozycje, w dalszym ciągu powstają. Jak jednak sama twierdzi: “Nie jestem osobą, która chciałaby wydawać nową płytę co roku. To nie jest dobre. Człowiek dojrzewa do emocji, które chciałby przekazać ludziom.”

Fenomenalny koncert, zatytułowany „Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca”, to niezapomniane wydarzenie, podczas którego usłyszą Państwo zarówno najstarsze jak i najnowsze utwory z repertuaru Eleni, dzięki czemu, przeżyją Państwo muzyczną podróż od Polski, aż do słonecznej Grecji! Serdecznie zapraszamy!

Bilety w cenie 70 zł, do nabycia zarówno stacjonarnie – w biurze Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, przy ul. Szkolnej 43 w Dobczycach, tel 12 27 16 757 oraz (+48) 533 990 660, jak również w sprzedaży internetowej, na portalach KUP BILECIK oraz BILETYNA 

Uwaga – koncert odbędzie się z zachowaniem nakazanego rygoru sanitarnego – obowiązuje dezynfekcja rąk oraz maseczki oraz limit miejsc. Dodatkowe informacje, dostępne są pod numerem telefonu 694 024 832, oraz na stronie Organizatora.

Z nadzieją na satysfakcjonujące dla Państwa spotkanie artystyczne, gorąco zachęcamy do udziału!

Plakat informujący o koncercie Eleni. Więcej informacji wkrótce.
Skip to content