Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Spektakl komediowy: „Pomoc Domowa”

Informujemy, że decyzją organizatora, spektakl „Pomoc domowa”, który miał się odbyć w terminie 18.10.2020 w Dobczycach , zostaje przeniesiony na termin 12.09.2021 na godzinę 19:00. Zmianie ulega wyłącznie data, godzina zostaje bez zmian.

Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (sektory, miejsca pozostają te same) .

Agencja Artystyczna Awangarda Event&Marketing zaprasza na spektakl komediowy pt. „Pomoc Domowa”. Sztuka zostanie wystawiona 18 października 2020r. o godzinie 19:00, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu ul. Szkolna 43 Dobczyce (RCOS, ul. Szkolna 43). Czas trwania ok. 2 godziny. Bilety w cenie 90 zł do nabycia w następujących punktach:

  • stacjonarnie: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, pokój 143, tel, 533 990 660, dostępne rzędy: V, VI, VII, XI, XII, XIII (zarezerwowane bilety należy odebrać w terminie 7 dni od momentu rezerwacji)
  • sprzedaż online: Przejdź do Biletyny
  • zamówienia grupowe: tel.: 608-785-994

O sztuce:

„POMOC DOMOWA” – to znakomita sztuka twórców „Mayday 2” i „Szalonych Nożyczek”, która zawładnęła scenami całego świata. Doskonała farsa mistrza Marca Camolettiego podbija serca widzów wartką akcją, błyskotliwymi dialogami i inteligentnym humorem. Znakomita interpretacja i przekład Bartosza Wierzbięty, znanego z takich przekładów jak „SHREK”,„ASTERIX I OBELIX”, „RYBKI Z FERAJNY” czy „MADAGASCAR” oraz gwiazdorska obsada, gwarantują doskonałą zabawę!

Z zapartym tchem podąża się za losami męża, żony, kochanki i kochanka, szczególnie, gdy łączy ich jedyna, błyskotliwa, urzekająca, spostrzegawcza i pełna uroku postać Nadii, czyli tytułowej pomocy domowej.
Pod jej okiem rozgrywają się sytuacje gorące, szybkie i zawiłe. Nadia staje się sternikiem miłosnego labiryntu. Kobieta pociąga za wszystkie sznureczki i jako jedyna zna odpowiedź na wszystkie nurtujące domowników pytania.
Czy uda się dochować tajemnicy i znaleźć wyjście z tej miłosnej spirali? Przekonajcie się sami!

Reżyseria: Rafał Sisicki
Produkcja: Kamila Polak

Obsada wymiennie:

  • Nadia: Dominika Gwit /Piotr Pręgowski
  • Michał Mikołajczak /Krzysztof Ibisz
  • Olga: Joanna Kupińska
  • Maja: Agata Załęcka
  • Marek: Sebastian Stankiewicz / Michał Piróg

Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcie przedstawia oficjalny plakat spektaklu. Kolorystyka utrzymana w bieli różu i szarościach. W centralnym miejscu grafiki, wszyscy aktorzy ułożeni w formie serca. Więcej informacji w tekście.
Skip to content