Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Spektakl komediowy: „Pomoc Domowa”

Informujemy, że decyzją organizatora, spektakl „Pomoc domowa”, który miał się odbyć w terminie 18.10.2020 w Dobczycach , zostaje przeniesiony na termin 12.09.2021 na godzinę 19:00. Zmianie ulega wyłącznie data, godzina zostaje bez zmian.

Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (sektory, miejsca pozostają te same) .

Agencja Artystyczna Awangarda Event&Marketing zaprasza na spektakl komediowy pt. „Pomoc Domowa”. Sztuka zostanie wystawiona 18 października 2020r. o godzinie 19:00, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu ul. Szkolna 43 Dobczyce (RCOS, ul. Szkolna 43). Czas trwania ok. 2 godziny. Bilety w cenie 90 zł do nabycia w następujących punktach:

  • stacjonarnie: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, pokój 143, tel, 533 990 660, dostępne rzędy: V, VI, VII, XI, XII, XIII (zarezerwowane bilety należy odebrać w terminie 7 dni od momentu rezerwacji)
  • sprzedaż online: Przejdź do Biletyny
  • zamówienia grupowe: tel.: 608-785-994

O sztuce:

„POMOC DOMOWA” – to znakomita sztuka twórców „Mayday 2” i „Szalonych Nożyczek”, która zawładnęła scenami całego świata. Doskonała farsa mistrza Marca Camolettiego podbija serca widzów wartką akcją, błyskotliwymi dialogami i inteligentnym humorem. Znakomita interpretacja i przekład Bartosza Wierzbięty, znanego z takich przekładów jak „SHREK”,„ASTERIX I OBELIX”, „RYBKI Z FERAJNY” czy „MADAGASCAR” oraz gwiazdorska obsada, gwarantują doskonałą zabawę!

Z zapartym tchem podąża się za losami męża, żony, kochanki i kochanka, szczególnie, gdy łączy ich jedyna, błyskotliwa, urzekająca, spostrzegawcza i pełna uroku postać Nadii, czyli tytułowej pomocy domowej.
Pod jej okiem rozgrywają się sytuacje gorące, szybkie i zawiłe. Nadia staje się sternikiem miłosnego labiryntu. Kobieta pociąga za wszystkie sznureczki i jako jedyna zna odpowiedź na wszystkie nurtujące domowników pytania.
Czy uda się dochować tajemnicy i znaleźć wyjście z tej miłosnej spirali? Przekonajcie się sami!

Reżyseria: Rafał Sisicki
Produkcja: Kamila Polak

Obsada wymiennie:

  • Nadia: Dominika Gwit /Piotr Pręgowski
  • Michał Mikołajczak /Krzysztof Ibisz
  • Olga: Joanna Kupińska
  • Maja: Agata Załęcka
  • Marek: Sebastian Stankiewicz / Michał Piróg

Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcie przedstawia oficjalny plakat spektaklu. Kolorystyka utrzymana w bieli różu i szarościach. W centralnym miejscu grafiki, wszyscy aktorzy ułożeni w formie serca. Więcej informacji w tekście.
Skip to content