Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Organizacja zajęć stałych MGOKiS w listopadzie

Znamy już terminy zajęć stałych w listopadzie. Prosimy o zapoznanie się z informacją i zwrócenie uwagi na zmiany. Wszystkie zajęcia zaplanowane na 01, 02 oraz 11 listopada zostają odwołane (z wyjątkiem zajęć sekcji wokalnej (grupy p. Beaty), która 11 listopada będzie mieć próbę przed koncertem).

KÓŁKO PLASTYCZNE:

  • grupa poniedziałkowa: 08, 15, 22, 29 listopada
  • grupa środowa: 03, 10, 17, 24 listopada
  • grupy czwartkowe: 04, 18, 25 listopada

ZAJĘCIA WOKALNE:

  • grupy pani Beaty (czwartkowe): 04, 11, 18, 25 (+ dodatkowe próby)
  • grupy pani Joanny (wtorkowe): 09, 16, 23, 30 listopada

ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE: 05, 12, 19, 26 listopada

BALET: 04, 18, 25 listopada

ZESPÓŁ INTOX (POM-PON): 09, 16, 23, 30 listopada

HIP HOP: 08, 15, 22, 29 listopada

TANIEC NOWOCZESNY: 05, 12, 19, 26 listopada

K-POP DANCE: 05, 12, 19, 26 listopada

TANIEC TOWARZYSKI: 05, 12, 19, 26 listopada

LATINO SOLO: 05, 12, 19, 26 listopada

GIMNASTYKA KOREKCYJNA: 04, 18, 25 listopada

GIMNASTYKA SPORTOWA

  • grupy środowe: 03, 10, 17, 24 listopada
  • grupy czwartkowe: 04, 18, 25 listopada
  • grupy piątkowe: 05, 12, 19, 26 listopada
  • grupy sobotnie: 06, 13, 20, 27 listopada

WAŻNE INFORMACJE: Wszystkie zajęcia zaplanowane na 01, 02 oraz 11 listopada zostają odwołane (z wyjątkiem sekcji wokalnej (grupy p. Beaty), która 11 listopada będzie mieć próbę przed koncertem).

Przypominamy, ze należność za zajęcia należy uregulować podczas 1 zajęć w danym miesiącu, a jeśli to niemożliwe, nie później niż do 15 dnia tego miesiąca. Sobotni dyżur pracownika MGOKiS został zaplanowany na 06 listopada 2021.

Przypominamy, że wszyscy uczestnicy, zobowiązani są do wypełnienia i złożenia w MGOKiS umowy uczestnictwa w zajęciach. Brak oddanej umowy będzie wiązał się z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Napis "organizacja zajęć stałych mgokis listopad" na pomarańczowym tle
Skip to content