Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Dobczycach

Serdecznie zapraszamy na Narodowe Święto Niepodległości w Dobczycach, które odbędą się tradycyjnie 11 listopada. W tym roku poza oficjalnymi obchodami zapraszamy też na wspaniały koncert „Miejcie nadzieję”.

Program obchodów:

Podczas wydarzenia rozdawane będą pamiątkowe kotyliony, flagi oraz okolicznościowe śpiewniki. Obchodom towarzyszyć będzie także wystawa plenerowa pt. „Tak powstawała Niepodległa”, która zagości na dobczyckim rynku.
Organizatorami wydarzenia są: Gmina i Miasto Dobczyce, MGOKiS Dobczyce.

  • 14:30 – oficjalne uroczystości z udziałem Orkiestra Dęta Dobczyce przy Grobie Nieznanego Żołnierza w rynku
  • 15:00 – Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele p.w. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Dobczycach
  • 16:00 – koncert „Miejcie nadzieję” w wykonaniu Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce, Studio Piosenki Young Stars oraz zaprzyjaźnionych muzyków w auli Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach.

W trakcie koncertu „Miejcie nadzieję” będzie można usłyszeć znane i lubiane pieśni patriotyczne (m.in. „Piechota”, „O mój rozmarynie” czy „Dziś do Ciebie przyjść nie mogę”), utwory wybitnych polskich kompozytorów (m.in. Chopina, Moniuszki), kompozycje nawiązujące do odzyskania przez Polskę niepodległości („11 listopada”, „Wolność”), czy piosenki z kanonu polskiej muzyki rozrywkowej, związane z ważnymi symbolami, miejscami i wydarzeniami (m.in. „Orzeł Biały”, „Sen o Warszawie”, Polska Madonna”, „Ojczyzna moja”).

Na scenie wystąpią: Soliści i Chór Sekcji Wokalnej MGOKiS Dobczyce oraz Studia Piosenki Young Stars. Towarzyszyć im będzie Zespół w składzie:

  • Daniel Mazurkiewicz- instrumenty klawiszowe
  • Konrad Ligas- akordeon
  • Gabriela Jarosz- skrzypce
  • Agnieszka Pawlisz- altówka
  • Łukasz Bryniarski- gitara elektryczna
  • Daniel Nicieja- gitara basowa
  • Jasiek Bryniarski- perkusja

Przygotowanie i prowadzenie Koncertu: Beata Czajka-Rolińska, przygotowanie i prowadzenie Chóru: Marcin Zborek.

Podczas wydarzenia rozdawane będą pamiątkowe kotyliony, flagi oraz okolicznościowe śpiewniki. Obchodom towarzyszyć będzie także wystawa plenerowa pt. „Tak powstawała Niepodległa”, która zagości na dobczyckim rynku.
Organizatorami wydarzenia są: Gmina i Miasto Dobczyce, MGOKiS Dobczyce.

Serdecznie zapraszamy!

Oficjalny plakat obchodów 11 listopada, z motywem polskiej flagi. Więcej informacji w tekście.
Oficjalny plakat koncertu "Miejcie nadzieję" z motywem flagi polskiej i maka. Więcej informacji w tekście.
Obrazek o charakterze czysto dekoracyjnym
Skip to content