Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Harmonogram zajęć stałych w grudniu

Znamy już terminy zajęć stałych w grudniu . Prosimy o zapoznanie się z informacją i zwrócenie uwagi na zmiany. Wszystkie zajęcia w okresie od 23 grudnia do 02 stycznia są odwołane z uwagi na przerwę świąteczną

PLASTYCZNE:

  • grupa poniedziałkowa: 06, 13, 20 grudnia
  • grupa środowa: 01, 08, 15 grudnia
  • grupy czwartkowe: 02, 09, 16 grudnia

ZAJĘCIA WOKALNE:

  • grupy pani Beaty (czwartkowe): 02, 09, 16 grudnia (+dodatkowe próby grupy młodszej i średniej przed koncertem)
  • grupy pani Joanny (wtorkowe): 07, 14, 21 grudnia

ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE: 03, 10, 17 grudnia

BALET: 02, 09, 16 grudnia

ZESPÓŁ INTOX (POM-PON): 07, 14, 17 grudnia

HIP HOP: 06, 13, 20 grudnia

TANIEC NOWOCZESNY: 05, 12, 19, 26 listopada

K-POP DANCE: 03, 10, 17 grudnia

TANIEC TOWARZYSKI: 03, 10, 17 grudnia (ostatnie zajęcia w grudniu (17.12) będą miały charakter otwarty, zapraszamy na nie rodziców)

LATINO SOLO: 03, 10, 17 grudnia

GIMNASTYKA KOREKCYJNA: 02, 09, 16 grudnia

GIMNASTYKA SPORTOWA:

  • grupy środowe: 01, 08, 15, 22 grudnia
  • grupy czwartkowe: 02, 09, 16 grudnia
  • grupy piątkowe: 03, 10, 17 grudnia
  • grupy sobotnie: 04, 11, 18 grudnia

WAŻNE INFORMACJE:

Przypominamy, ze należność za zajęcia należy uregulować podczas 1 zajęć w danym miesiącu, a jeśli to niemożliwe, nie później niż do 15 dnia tego miesiąca. W związku z kończącym się rokiem 2021 prosimy o uregulowanie wszystkich należności z tytułu udziału dziecka w zajęciach.

Sobotni dyżur pracownika MGOKiS został zaplanowany na 04 grudnia 2021 r.

Przypominamy, że wszyscy uczestnicy, zobowiązani są do wypełnienia i złożenia w MGOKiS umowy uczestnictwa w zajęciach. Brak oddanej umowy będzie wiązał się z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Znamy już terminy zajęć stałych w grudniu . Prosimy o zapoznanie się z informacją i zwrócenie uwagi na zmiany. Wszystkie zajęcia w okresie od 23 grudnia do 02 stycznia są odwołane z uwagi na przerwę świąteczną

Obrazek o charakterze czystko dekoracyjnym.
Skip to content