Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Zaproszenie na Koncert Świąteczny ZPiT Dobczyce

Stowarzyszenie Wspierania Kultury „Charstek” oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zapraszają na Koncert świąteczny Zespołu Pieśni i Tańca „Dobczyce”, który odbędzie się 30 grudnia 2021 r., o godzinie 18:00, w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach.

Koncert jest częścią projektu: „Spiskie śpiewy i tańce” – Koncert galowy Zespołu Pieśni i Tańca „Dobczyce”, w ramach którego Stowarzyszenie Wspierania Kultury „Charstek” zakupiło 3 komplety strojów damskich z regionu Spisza, 2 komplety strojów męskich z regionu Spisza. ZPIT zaprezentuje je podczas świątecznego koncertu galowego.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Darmowe wejściówki na koncert można odebrać w biurze MGOKiS (Dobczyce, ul. Szkolna 43, tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757). Przy zapisie należy podać imię nazwisko, tel. kontaktowy oraz informację czy dana osoba jest w pełni zaszczepiona na COVID/ jest ozdrowieńcem.

W związku z aktualnymi obostrzeniami, 30% miejsc zająć mogą osoby niezaszczepione. Do limitu 30% nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby: unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu. W przypadku nieokazania stosownego dokumentu Organizator ma prawo odmówić obsługi (źródło: gov.pl). Obowiązują maseczki.

Oficjalny plakat Koncertu Świątecznego ZPIT. Więcej informacji w tekście.

Fragment oficjalnego plakatu ZPiT Dobczyce. Więcej informacji w tekście
Skip to content