Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Koncerty Świąteczna dla Kuby

Wszystkich mieszkańców powiatu myślenickiego poruszyła historia 19-letniego Jakuba Starzaka, który uległ poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu, do którego doszło 13 listopada 2021r. Kuba jest w śpiączce farmakologicznej, oddycha samodzielnie, jest wydolny krążeniowo, ale nie odzyskał przytomności. Przed nim długa i bardzo kosztowna rehabilitacja. Koszt pobytu specjalistycznej klinice wybudzeniowo – rehabilitacyjnej to około 25 tys. zł miesięcznie.

W związku z wysokimi kosztami rehabilitacji wszyscy łączą swoje siły i działania. Sekcje i zespoły działające przy MGOKiS postanowiły przyłączyć się do akcji wspierającej zbiórkę środków na leczenie i rehabilitację Jakuba Starzaka i zapraszają na świąteczne koncerty:

  • 26.12.2021 – Koncerty Orkiestry Dętej Dobczyce naprzeciwko Kościoła Parafialnego w Dobczycach (po mszach św., o godz. 7:00, 8:30, 10:00 i 11:30) połączone z kwestą do puszek na rzecz Kuby
  • 30.12.2021, g. 18:00 – Koncert Świąteczny ZPiT Dobczyce w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach, po koncercie kwesta do puszek na rzecz Kuby.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniach pełnych muzyki i tańca oraz do wsparcia Kuby. Każda złotówka jest na wagę zdrowia i życia!

Oficjalny plakat Koncertów dla Kuby. Więcej informacji w tekście.
Koncerty dla Kuby. Wycinek oficjalnego plakatu. Więcej informacji w tekście.
Skip to content