Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Koncerty Świąteczna dla Kuby

Wszystkich mieszkańców powiatu myślenickiego poruszyła historia 19-letniego Jakuba Starzaka, który uległ poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu, do którego doszło 13 listopada 2021r. Kuba jest w śpiączce farmakologicznej, oddycha samodzielnie, jest wydolny krążeniowo, ale nie odzyskał przytomności. Przed nim długa i bardzo kosztowna rehabilitacja. Koszt pobytu specjalistycznej klinice wybudzeniowo – rehabilitacyjnej to około 25 tys. zł miesięcznie.

W związku z wysokimi kosztami rehabilitacji wszyscy łączą swoje siły i działania. Sekcje i zespoły działające przy MGOKiS postanowiły przyłączyć się do akcji wspierającej zbiórkę środków na leczenie i rehabilitację Jakuba Starzaka i zapraszają na świąteczne koncerty:

  • 26.12.2021 – Koncerty Orkiestry Dętej Dobczyce naprzeciwko Kościoła Parafialnego w Dobczycach (po mszach św., o godz. 7:00, 8:30, 10:00 i 11:30) połączone z kwestą do puszek na rzecz Kuby
  • 30.12.2021, g. 18:00 – Koncert Świąteczny ZPiT Dobczyce w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach, po koncercie kwesta do puszek na rzecz Kuby.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniach pełnych muzyki i tańca oraz do wsparcia Kuby. Każda złotówka jest na wagę zdrowia i życia!

Oficjalny plakat Koncertów dla Kuby. Więcej informacji w tekście.
Koncerty dla Kuby. Wycinek oficjalnego plakatu. Więcej informacji w tekście.
Skip to content