Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Organizacja zajęć stałych w styczniu

Znamy już terminy zajęć w styczniu. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem i zwrócenie uwagi na ewentualne zmiany.

W okresie od 17 do 31 stycznia 2022 r., wszystkie zajęcia stałe dla dzieci i młodzieży (z wyjątkiem prób do koncertów) są odwołane ze względu na ferie. Zachęcamy do skorzystania z oferty zajęć feryjnych.

Harmonogram zajęć w styczniu:

KÓŁKO PLASTYCZNE:

  • grupa poniedziałkowa: 03, 10, 31 stycznia
  • grupa środowa: 05, 12 stycznia
  • grupy czwartkowe: 13 stycznia

ZAJĘCIA WOKALNE:

  • grupy pani Beaty (czwartkowe): 13, 20, 27 stycznia (godziny spotkań w II połowie stycznia mogą ulec zmianie; więcej informacji na grupie i u instruktora)
  • grupy pani Joanny (wtorkowe): 04, 11 stycznia

ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE: 07, 14 stycznia

BALET: 13 stycznia

ZESPÓŁ INTOX (POM-PON): 04, 11 stycznia  (w ferie zostaną zorganizowane za dodatkową odpłatnością
warsztaty dla zainteresowanych; więcej informacji u instruktora)

HIP HOP: 03, 10, 31 stycznia

TANIEC NOWOCZESNY: 07, 14 stycznia

K-POP DANCE: 07, 14 stycznia

TANIEC TOWARZYSKI: 07, 14 stycznia

LATINO SOLO: 07, 14, 21, 28 stycznia

GIMNASTYKA KOREKCYJNA: w styczniu zajęć nie będzie

GIMNASTYKA SPORTOWA:

  • grupy środowe: 05, 12 stycznia
  • grupy czwartkowe: 13 stycznia
  • grupy piątkowe: 07, 14 stycznia
  • grupy sobotnie: 08, 15 stycznia

Harmonogram zajęć pozostałych sekcji i zespołów oraz ewentualne zmiany będą na bieżąco podawane przez instruktorów lub trenerów.

Przypominamy, że należność za zajęcia należy uregulować podczas 1 zajęć w danym miesiącu, a jeśli to niemożliwe, nie później niż do 15 dnia tego miesiąca. W związku z kończącym się rokiem 2021 prosimy o uregulowanie wszystkich należności z tytułu udziału dziecka w zajęciach.

Sobotni dyżur pracownika MGOKiS został zaplanowany na 08 stycznia 2022 r.

Przypominamy, że wszyscy uczestnicy, zobowiązani są do wypełnienia i złożenia w MGOKiS umowy uczestnictwa w zajęciach. Brak oddanej umowy będzie wiązał się z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Napis: Organizacja zajęć w styczniu
Skip to content