Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Swingujące Święta z Big Bandem Dobczyce – zaproszenie na koncert

Tradycyjnie, w Święto Trzech Króli, Big Band Dobczyce zaprasza mieszkańców gminy i wszystkich miłośników dobrej muzyki na koncert kolęd. W tym roku również nie mogło być inaczej.

Koncert odbędzie się 6 stycznia 2022 roku, o godzinie 18:00, w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach (ul. Szkolna 43). Razem z BBD wystąpią: Małgorzata Zuber i Jan Piwowarczyk.

W programie wieczoru znajdą się kolędy, pastorałki oraz polskie i zagraniczne piosenki świąteczne – wszystkie w ciekawych, energetyzujących aranżacjach, zagrane w rytmie swinga.

Bilety, w cenie 20 zł, w sprzedaży wyłącznie w dniu koncertu (od godziny 17:15). Liczba miejsc dla osób niezaszczepionych ograniczona.

W związku z aktualnymi obostrzeniami, 30% miejsc zająć mogą osoby niezaszczepione. Do limitu 30% nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby: unijnego certyfikatu COVID lub zaświadczenia o pełnym szczepieniu lub zaświadczenia o ozdrowieniu. W dniu koncertu należy mieć przy sobie oprócz biletu dokument potwierdzający jedno z powyższych.
Serdecznie zapraszamy!

Oficjalny plakat koncertu Swingujące Święta. Więcej informacji w tekście.
Fragment oficjalnego plakatu Swingujące Święta. Więcej informacji w tekście.
Skip to content