Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

MGOKIS Dobczyce zaprasza na emisję bajki „O czym marzą zwierzęta”

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na bajkę” O czym marzą zwierzęta”, która zostanie wyemitowana 25 stycznia 2022 r., o godzinie 10:00.

Bilety w cenie 5 zł., dostępne w dniu emisji, od godziny 09:00.

Liczba miejsc dla osób niezaszczepionych ograniczona. Bardzo prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do wszystkich odgórnych wytycznych i zaleceń związanych z obowiązywaniem stanu epidemii choroby zakaźnej Covid-19. Obowiązują maseczki!

O bajce:
Kiedy zmiany klimatyczne nie są fantastyczne – czas na wielką przygodę, która ocali zwierzaki i przywróci równowagę w przyrodzie! Zabawna animacja dla całej rodziny z dynamiczną akcją, ale również z wielkim przesłaniem.

Film na podstawie scenariusza autora hitu „Szajbus i pingwiny”, który w polskich kinach zobaczyło ponad ćwierć miliona widzów!

W odległym zakątku Ziemi, z dala od oczu ciekawskich ludzi, leży Sanktuarium. To miejsce, gdzie zagrożone gatunki zwierząt znajdują schronienie, a źródłem szczęścia i dobrobytu jest magiczne drzewo, które spełnia życzenia. W krainie tej mieszka mała oposica Klara, której największym marzeniem jest zobaczyć śnieg, lepić bałwany i rzucać się śnieżkami z przyjaciółmi. Kiedy nadchodzi dzień, w którym mieszkańcy Sanktuarium zbierają się pod konarami magicznego drzewa – Klara zrywa ostatni liść i wypowiada na głos swe mroźne pragnienie.

Niestety w efekcie niefortunnej zachcianki cała sekretna kraina zostaje zamrożona. Teraz Klara, wraz z siostrą Paulą i mądrym jaszczurem Yarrą, musi wyruszyć na długą i pełną niebezpieczeństw wędrówkę, aby przywrócić dawny blask Sanktuarium. Czasu jest jednak niewiele, bowiem mieszkańcom krainy grozi wyginięcie, a nad światem zwierząt gromadzą się niepokojąco ciemne chmury.

Plakat bajki "O czym marzą zwierzęta". Więcej informacji w tekście.

Fragment plakatu bajki "O czym marzą zwierzęta" Więcej informacji w tekście
Skip to content