Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Warsztaty kreatywne

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w kreatywnych warsztatach plastycznych organizowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach. W trakcie ich trwania dzieci wykonają serca z papierowej wikliny, stworki, emotki lub breloczki z filcu, biżuterię w różnych stylach i technikach, a także twórczo wykorzystają słoiki, rolki z papieru czy stare płyty.

Warsztaty będą odbywać się podczas ferii zimowych w każdą środę i piątek, od godziny 12:30 do godziny 14:30, w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym, w sali plastycznej. Poprowadzi je pani Joanna Cegielska-Rajtar. Adresowane są do dzieci w wieku 6+. Limit miejsc ograniczony.

  • 19.01.2022 – Papierowa wiklina. Twórcze wykorzystanie gazety
  • 21.01.2022 – Filcuszki. Filcowe stworki, potworki, emotki
  • 26.01.2022 – Biżuteria hand made
  • 28.01.2022 – Coś z niczego. Twórczy recykling

Istnieje możliwość zapisu dziecka na pojedynczy warsztaty lub na wszystkie cztery. W przypadku niezebrania się grup, zajęcia będą odwołane. Koszt: 25 zł / pojedynczy warsztat (2h) / osoba.

Zapisy na warsztaty prowadzi i informacji udziela biuro MGOKiS Dobczyce, tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757. Podczas zapisu należy wypełnić stosowne oświadczenie COViD i uregulować należność.

Napis Kreatywne warsztaty
Skip to content