Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Organizacja zajęć stałych w lutym

Znamy już terminy zajęć w styczniu. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem i zwrócenie uwagi na ewentualne zmiany.

ZAJĘCIA PLASTYCZNE:

  • grupa poniedziałkowa: 7, 14, 21, 28 lutego
  • grupa środowa: 2, 9, 16, 23 lutego
  • grupy czwartkowe: 3, 10, 17, 24 lutego

ZAJĘCIA WOKALNE:

  • grupy pani Beaty (czwartkowe): 03, 10, 17, 24 lutego (możliwość przyjścia na odpłatne lekcje indywidualne w piątek 18.02.2022 po wcześniejszym zgłoszeniu do instruktora)
  • grupy pani Joanny (wtorkowe): 1, 8, 15, 22 lutego

ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE: 4, 11, 18, 25 lutego

BALET: 10, 17, 24 lutego

ZESPÓŁ INTOX (POM-PON): 1, 8, 15, 22 lutego

HIP HOP: 7, 14, 21, 28 lutego

TANIEC NOWOCZESNY: 4, 11, 18, 25 lutego

K-POP DANCE: 4, 11, 18, 25 lutego

TANIEC TOWARZYSKI: 4, 11, 18, 25 lutego

LATINO SOLO: 4, 11, 18, 25 lutego

GIMNASTYKA KOREKCYJNA: 3, 10, 17, 24 lutego

GIMNASTYKA SPORTOWA:

  • grupy środowe: 2, 9, 16, 23 lutego
  • grupy czwartkowe: 3, 10, 17, 24 lutego
  • grupy piątkowe: 4, 11, 18, 25 lutego
  • grupy sobotnie: 5, 12, 19, 26 lutego


Przypominamy, że należność za zajęcia należy uregulować podczas 1 zajęć w danym miesiącu, a jeśli to niemożliwe, nie później niż do 15 dnia tego miesiąca. Prosimy o uregulowanie wszystkich należności z tytułu udziału dziecka w zajęciach. Sobotni dyżur pracownika MGOKiS został zaplanowany na 05 lutego 2022 r.

Przypominamy, że wszyscy uczestnicy, zobowiązani są do wypełnienia i złożenia w MGOKiS umowy uczestnictwa w zajęciach. Brak oddanej umowy będzie wiązał się z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Informacja o terminach wpłat w lutym, plakat o charakterze dekoracyjnym
Skip to content