Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

„KRAWCZYK PROJEKT”- koncert ku pamięci Krzysztofa Krawczyka

Stowarzyszenie Piramida Działań zaprasza na koncert poświęcony pamięci wybitnego artysty polskiej sceny muzycznej – Krzysztofa Krawczyka.

Wydarzenie odbędzie się 06 marca 2022 roku, w niedzielę, o godz. 18:00 w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach (ul. Szkolna 43).

Bilety wstępu w cenie 20 złotych są do nabycia w biurze MGOKiS Dobczyce. Rezerwacje biletów są możliwe pod tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757. Ilość miejsc ograniczona! W miarę dostępności miejsc, bilety będą również sprzedawane w dniu koncertu (06.03.2022r.) od godz. 17:30 obok auli RCOS.

Na scenie wystąpią:

  • Piotrek Skóra – gitara, wokal
  • Tomek Nalepka – klawisze
  • Albert Szustak – gitara
  • Maciek Irzyk – sax, wokal
  • Jarek Guzik – bas
  • Maciek Słonka – perkusja
  • Big Band Dobczyce
  • Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce

Koncert odbędzie się dzięki wsparciu finansowemu Gminy i Miasta Dobczyce oraz współpracy z MGOKiS Dobczyce.

Przypominamy, że, w związku z aktualnymi obostrzeniami, 30% miejsc zająć mogą osoby niezaszczepione. Do limitu 30% nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby: unijnego certyfikatu COVID lub zaświadczenia o pełnym szczepieniu lub zaświadczenia o ozdrowieniu. W dniu koncertu należy mieć przy sobie (oprócz biletu) dokument potwierdzający jedno z powyższych. Obwiązują maseczki.

Oficjalny plakat koncertu "Krawczyk Projekt", przedstawiający zdjęcie artysty oraz szczegóły koncertu. Więcej informacji w tekście.
Fragment oficjalnego plakatu koncertu, więcej informacji w tekście.
Skip to content