Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Harmonogram zajęć stałych w maju

Znamy już terminy zajęć w maju. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem i zwrócenie uwagi na ewentualne zmiany. 2 maja wszystkie zajęcia stałe organizowane przez MGOKiS są odwołane!

Harmonogram zajęć w maju przedstawia się następująco:

KÓŁKO PLASTYCZNE:

  • grupa poniedziałkowa: 09, 16, 23 maja
  • grupa środowa: 04, 11, 18, 25 maja
  • grupy czwartkowe: 05, 12, 19, 26 maja

ZAJĘCIA WOKALNE:

  • grupy pani Beaty (czwartkowe): 5, 12, 19, 26 maja, 28 maja dodatkowa próba dla występujących w koncercie 1 czerwca
  • grupy pani Joanny (wtorkowe): 10, 17, 24, 31 maja

ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE: 06, 13, 20, 27 maja

BALET: 05, 19, 26 maja

ZESPÓŁ INTOX (POM-PON): 10, 17, 24, 31 maja

HIP HOP: 09, 16, 23, 30 maja

TANIEC NOWOCZESNY: 06, 13, 20, 27 maja

K-POP DANCE: 06, 13, 20, 27 maja

TANIEC TOWARZYSKI: 06, 13, 20, 27 maja

LATINO SOLO: 06, 13, 20, 27 maja

GIMNASTYKA KOREKCYJNA: 05, 12, 19, 26 maja

GIMNASTYKA SPORTOWA:

  • grupy środowe: 11, 25 maja (zajęcia po 2h, od godz.18:00 do 20:00)
  • grupy czwartkowe: 05, 12, 19, 26 maja
  • grupy piątkowe: 06, 13, 20, 27 maja
  • grupy sobotnie: 07, 14, 21, 28 maja

Harmonogram zajęć pozostałych sekcji i zespołów oraz ewentualne zmiany będą na bieżąco podawane przez instruktorów lub trenerów.

Sobotni dyżur pracownika MGOKiS został zaplanowany na 07 maja 2022. Przypominamy, że należność za zajęcia należy uregulować podczas 1 zajęć w danym miesiącu, a jeśli to niemożliwe, nie później niż do 15 dnia tego miesiąca. W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego, prosimy o uregulowanie do 30 czerwca 2022 roku wszystkich należności z tytułu udziału w zajęciach.

Rodzicom przypominamy, że harmonogram obowiązuje na cały miesiąc i uwzględnia już zajęcia planowo odwołane. W tym przypadku MGOKIS nie wysyła dodatkowych sms-ów z przypomnieniem o odwołanych zajęciach.
Smsy są wysyłane jedynie w przypadku zajęć odwołanych nagle, z powodu przyczyn losowych (np. choroba instruktora).

Obrazek o charakterze czysto dekoracyjnym, z napisem: Informacja o terminach wpłat. Więcej informacji w tekście.
Skip to content