Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Koncert bajkowych melodii – „Mam tę moc”

Stowarzyszenie Muza oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zapraszają wszystkie dzieci, te małe, i te trochę większe, razem z rodzicami, na koncert bajkowych melodii, pod tytułem „Mam tę moc”.Koncert odbędzie się 1 czerwca 2022 roku, w Dzień Dziecka, o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach. Wstęp wolny.
Mile widziany bajkowy kostium.

Ze sceny popłyną najpiękniejsze melodie z popularnych bajek, takich jak m. in. „Kraina Lodu”, Pocahontas”, „Merida Waleczna”. „Mulan”, „Herkules”, „Król Lew” czy „Zaplątani” i innych. Wykonają je Starsze Grupy Sekcji Wokalnej MGOKiS, pod kierownictwem Beaty Czajki – Rolińskiej, która przygotowała cały koncert.

Wokalistom towarzyszył będzie sześcioosobowy zespół w składzie:

  • Daniel Mazurkiewicz (piano)
  • Jasiek Bryniarski (perkusja)
  • Daniel Nicieja (gitara basowa)
  • Łukasz Bryniarski (gitara elektryczna)
  • Alina Jabłońska (skrzypce)
  • Agnieszka Pawlisz (altówka)

Gwarantujemy prawdziwą ucztę muzyczną i wokalną, świetną zabawę dla całych rodzin i symboliczne „coś słodkiego” dla dzieci. Koncert zrealizowany w ramach projektu „Koncertowo przeciw uzależnieniom”, przy wsparciu finansowym Gminy Dobczyce.

Koncert zrealizowany w ramach projektu „Koncertowo przeciw uzależnieniom”, przy wsparciu finansowym Gminy Dobczyce.

Oficjalny plakat koncertu Mam tę moc. Więcej informacji w tekście.
Fragment oficjalnego plakatu koncertu "Mam tę moc"
Skip to content