Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Jubileusz 15-lecia Zespołu „Intox” i zakończenie sezonu tanecznego 2021/2022

Zespół Taneczny „Intox” oraz MGOKiS Dobczyce, serdecznie zapraszają na Jubileusz 15-lecia Zespołu połączony z zakończeniem sezonu 2021-2022.

Intox” powstał w 2007 roku i od samego początku działa przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach. W pierwszym okresie istnienia, do Zespołu należało 8 dziewcząt w wieku 18-19 lat. Od roku 2011 grupa zaczęła się rozrastać.

W najlepszym okresie Zespół liczył blisko 150 tancerek, oprócz dzieci i młodzieży, zrzeszał także kobiety w wieku 25+ (Intox Silver, założony w 2016 r.). Zespół zaczynał od tańca nowoczesnego w różnych formach, by ostatecznie ukierunkować swój profil działalności na formułę pom pon (układy cheerleaders).

Na chwilę obecną “Intox” liczy ponad 50 tancerek, w wieku 5-15 lat, Wszystkie dziewczęta łączy jedna wspólna pasja, jaką jest taniec.

Wydarzenie odbędzie się 12 czerwca 2022 roku, o godzinie 16:00, w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach. Wstęp wolny.

W programie imprezy:

  • wspomnienia z ostatnich lat,
  • formacje pom-pon z sezonu 2021-2022,
  • wspólne występy,
  • tort z okazji Jubileuszu.
Oficjalny plakat Jubileuszu 15-lecia Zespołu Intox i zakończenia sezonu 2021/2022. Kolory pastelowe. Motyw tancerki cheerleaders. Więcej informacji w tekście.
Fragment oficjalnego plakat Jubileuszu 15-lecia Zespołu Intox i zakończenia sezonu 2021/2022. Kolory pastelowe. Motyw tancerki cheerleaders. Więcej informacji w tekście.
Skip to content