Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Festiwal muzyczny na Dobczyckiej scenie – ruszyła rekrutacja

Stowarzyszenie Piramida Działań znalazło się w gronie 239 beneficjentów konkursu na realizację zadań z dziedziny kultury „Mecenat Małopolski”. W ramach konkursu wsparte zostały zadania wzbogacające ofertę kulturalną Małopolski, w tym projekt „Piramidy Działań”.

Stowarzyszenie pozyskało kwotę 10 000 zł, na realizację zadania: „Festiwal Muzyczny na Dobczyckiej scenie”, w ramach którego, w dniach 17-19 czerwca 2022 roku odbędą się warsztaty wokalne i instrumentalne ze znaną wokalistką i instrumentalistką – Moniką Urlik, instruktorem wokalnym – Beatą Czajką-Rolińską i pianistą – Danielem Mazurkiewiczem.

Warsztaty podsumowane zostaną koncertem na dużej scenie, w czasie którego wystąpi Monika Urlik wraz z Zespołem oraz wybrani uczestnicy warsztatów.

Szczegółowe informacje o koncercie zostaną opublikowane w najbliższym czasie.

Informacje i rekrutacja: asienka 2043@gmail.com.

Ilość miejsc ograniczona.

Partnerami wydarzenia są: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach oraz Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce. Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Oficjalny plakat informujący o warsztatach i koncercie Moniki Urlik z Zespołem i uczestnikami warsztatów, realizowanych w ramach projektu "Festiwal Muzyczny na Dobczyckiej scenie". Na plakacie Twarz Moniki Urlik ze skrzpcami, tonacja czarno-beżowo-brązowo-złota. Wszystkie informacje w tekście.
Artystyczne zdjęcie przedstawiajće twarz Moniki Urlik ze skrzypcami.
Skip to content