Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Festiwal muzyczny na Dobczyckiej scenie – ruszyła rekrutacja

Stowarzyszenie Piramida Działań znalazło się w gronie 239 beneficjentów konkursu na realizację zadań z dziedziny kultury „Mecenat Małopolski”. W ramach konkursu wsparte zostały zadania wzbogacające ofertę kulturalną Małopolski, w tym projekt „Piramidy Działań”.

Stowarzyszenie pozyskało kwotę 10 000 zł, na realizację zadania: „Festiwal Muzyczny na Dobczyckiej scenie”, w ramach którego, w dniach 17-19 czerwca 2022 roku odbędą się warsztaty wokalne i instrumentalne ze znaną wokalistką i instrumentalistką – Moniką Urlik, instruktorem wokalnym – Beatą Czajką-Rolińską i pianistą – Danielem Mazurkiewiczem.

Warsztaty podsumowane zostaną koncertem na dużej scenie, w czasie którego wystąpi Monika Urlik wraz z Zespołem oraz wybrani uczestnicy warsztatów.

Szczegółowe informacje o koncercie zostaną opublikowane w najbliższym czasie.

Informacje i rekrutacja: asienka 2043@gmail.com.

Ilość miejsc ograniczona.

Partnerami wydarzenia są: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach oraz Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce. Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Oficjalny plakat informujący o warsztatach i koncercie Moniki Urlik z Zespołem i uczestnikami warsztatów, realizowanych w ramach projektu "Festiwal Muzyczny na Dobczyckiej scenie". Na plakacie Twarz Moniki Urlik ze skrzpcami, tonacja czarno-beżowo-brązowo-złota. Wszystkie informacje w tekście.
Artystyczne zdjęcie przedstawiajće twarz Moniki Urlik ze skrzypcami.
Skip to content