Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Zaproszenie na WARSZTATY MŁODEGO CERAMIKA

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach oraz Pracownia Ceramiczna Uroczysko Nastawka zapraszają na WARSZTATY MŁODEGO CERAMIKA, które odbędą się w dniach 21 i 28 lipca 2022 r. Poprowadzi je ceramik, pani Małgorzata Tylec.

W czasie pierwszego spotkania (21.07.2022 r.) – uczestnicy warsztatów ulepią prace z gliny. Podczas drugiego spotkania (28.07.2022 r. ) ozdobią je szkliwem. Prace następnie powędrują do specjalnego pieca, w którym zostaną wypalone.

O możliwości odbioru gotowych prac poinformujemy zapisane osoby za pośrednictwem wiadomości SMS.

Szczegóły warsztatów:

Kiedy?

  • 21.07.2022 r. – Lepienie
  • 28.07.2022 r. – Szkliwienie

Gdzie? RCOS Dobczyce, ul. Szkolna 43, pracownia plastyczna

Uczestnicy:

  • Grupa I – dzieci 6-8 lat, godz. 10:00 – 11:00
  • Grupa II – dzieci, młodzież 9+, godz. 11:30-12:30

Koszt:  50 zł / 2 spotkania

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy. Przy zapisie należy uregulować należność (płatność tylko gotówką) i wypełnić stosowne dokumenty. Limit miejsc w grupach: 17 osób. W przypadku dużego zainteresowania zajęciami, otwarte zostaną listy rezerwowe.

Informacji o zajęciach udziela i zapisy przyjmuje MGOKiS, tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757.

Plakat Warsztatów Młodego Ceramika. Motyw dłoni lepiących glinę. Kolorystyka żółto-czerwono-khaki. Więcej informacji w tekście.
Wycinek plakatu Warsztatów Młodego Ceramika. Motyw dłoni lepiących glinę. Kolorystyka żółto-czerwono-khaki. Więcej informacji w tekście.
Skip to content