Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

MGOKiS Dobczyce ogłasza nabór do sekcji, zespołów i kół zainteresowań

Informujemy, że 24 sierpnia 2022 roku (środa) startują zapisy do zespołów, sekcji oraz kół zainteresowań prowadzonych przez MGOKiS Dobczyce. W tegorocznej ofercie znajdą się następujące propozycje:

 • kółko plastyczne (dzieci od 4 do 10 lat), instruktor: Paulina Steliga- Gryglaszewska, zajęcia: poniedziałki 15:30-17:30 (4-5 lat), środy 15:30-17:30 (wiek 6-8 lat), środy 18:00-20:00 (8-10 lat) czwartki 15:30-17:30 (wiek 4-6 lat), w przypadku dużego zainteresowania i ewentualnej konieczności otwarcia dodatkowej grupy, dni i godziny zajęć mogą ulec zmianie, koszt: 60 zł / miesiąc,
 • kółko plastyczne, grupa starsza (10+ lat), instruktor: Paulina Steliga- Gryglaszewska, zajęcia: czwartki 18:00 – 20:00, koszt: 60 zł / miesiąc,
 • Zespół Pieśni i Tańca „Dobczyce” (dzieci od 6 lat, młodzież, dorośli) – instruktorzy: Adrian Kulik, Agnieszka Topór, Paulina Karp, Karolina Patla, dni i godziny zajęć zostaną podane w październiku, koszt: 60 zł / miesiąc,
 • Kapela Zespołu Pieśni i Tańca Dobczyce (dzieci, młodzież), instruktor: Paulina Karp, dni i godziny zajęć zostaną podane w październiku,
 • Orkiestra Dęta Dobczyce (dzieci, młodzież, dorośli grający na instrumentach dętych) – instruktor Józef Maniecki, próby: poniedziałki i piątki, godziny wieczorne, próby sekcyjne: poniedziałki, środy, piątki, godziny wieczorne,
 • zajęcia wokalne (dzieci od 6 lat, młodzież, dorośli), instruktor Joanna Sadkiewicz, zajęcia: wtorki, godziny późnopopołudniowe i wieczorne, koszt 70 zł / miesiąc,
 • zajęcia umuzykalniające (dzieci od 4 do 6 lat), instruktor Magdalena Obajtek, zajęcia: piątkowe popołudnia, koszt: 50 zł / miesiąc,
 • warsztaty teatralne (dzieci, młodzież od 7 do 16 lat), instruktor Marta Duszyk, zajęcia: wtorki, 2 grupy po 60 minut, 16:00 dzieci, 17:00 młodzież, koszt: 60 zł / miesiąc,
 • zajęcia baletowe (dzieci od 4 do 6 lat), instruktor Katarzyna Stypuła, zajęcia: czwartki lub soboty, 5 grup godziny popołudniowe i wieczorne (czwartki) lub przedpołudniowe (soboty), koszt: 50 zł / miesiąc,
 • Zespół Intox Pom Pon (dziewczynki od 6 do 13 lat), instruktorki: Kinga Żak, Julia Żak, zajęcia: wtorkowe popołudnia i wieczory, koszt: 50 zł / miesiąc,
 • hip-hop (dzieci od 9 do 12 lat), instruktor: Karolina Moskal, zajęcia: poniedziałki 16:45-17:45, koszt 50 zł / miesiąc,
 • taniec nowoczesny (dzieci i młodzież od 6 do 13 lat), instruktor Magdalena Obajtek, zajęcia: piątki, późne popołudnia i wieczory, koszt: 50 zł / miesiąc,
 • K-POP Dance (młodzież od 10 lat), instruktor: Agnieszka Galewicz, zajęcia: piątkowe wieczory, koszt 50 zł / miesiąc,
 • taniec towarzyski (dzieci od 6 lat, młodzież), instruktor: Agnieszka Galewicz, zajęcia: piątkowe popołudnia, koszt: 50 zł / miesiąc,
 • Latino Solo (młodzież, dorośli), instruktor: Agnieszka Galewicz, zajęcia: piątkowe wieczory, koszt 50 zł / miesiąc
 • gimnastyka korekcyjna (dzieci od 5 lat, młodzież), instruktor: Gabriela Gunia, zajęcia czwartkowe popołudnia i wieczory, koszt 60 zł / miesiąc,
 • gimnastyka sportowa (dzieci od 6 lat, młodzież), instruktor Piotr Skóra, zajęcia: czwartki, piątki, soboty, koszt: 60 zł / miesiąc.

Zapisy na zajęcia prowadzone będą przez pracowników MGOKIS od 24 sierpnia do 20 września 2022 r. lub do momentu wyczerpania limitu miejsc w grupach (tel. 12 27 16 757 lub 533 990 660).

W przypadku części zajęć, prowadzony jest wyłącznie nabór uzupełniający, dlatego liczba miejsc jest bardzo ograniczona.

Przy zapisie należy podać imię i nazwisko, rok urodzenia uczestnika oraz telefon kontaktowy. Grupy zostaną otwarte, jeśli zbierze się wystarczająca liczba uczestników. W przypadku wyczerpania limitu miejsc, stworzone zostaną listy rezerwowe.

Informacje o terminach obowiązkowych spotkań organizacyjnych i dokładnych godzinach zajęć zostaną opublikowane pod koniec września lub na początku października. Dodatkowo, każda zapisana osoba otrzyma stosowną wiadomość sms.

Prosimy o śledzenie na bieżąco naszego fanpage’a na Facebooku oraz strony internetowej www.mgokis.dobczyce.pl, gdzie systematycznie będą zamieszczane wszystkie informacje.

Kilka słów do Rodziców:
Drodzy Państwo! Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję w sprawie wyboru zajęć dodatkowych dla swoich pociech. Wybierzcie takie sekcje i zajęcia, które będą zgodne z zainteresowaniami, predyspozycjami i talentami dzieci. Nie wypełniajcie synowi czy córce wolnego czasu „na siłę” – bo coś jest modne, popularne, bo „kolega, koleżanka chodzi”… Zajęcia powinny nie tylko wpływać na rozwój dzieci, ale przede wszystkim dawać im dużo frajdy. Przedyskutujcie wspólnie temat, zastanówcie się i dokonajcie trafnych wyborów! Serdecznie zapraszamy!

Plakat z listą zajęć, na które prowadzone są zapisy na rok 2022 na 2023. Więcej informacji w tekście.
Napis "Oferta zajęć MGOKiS na rok szkolny 2022/2023"
Skip to content