Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Aniołki Bercika, czyli Hanke chce kochankę

Agencja Impresaryjno – Promocyjna PEGAZ BIS serdecznie zaprasza na spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie, pt. „Aniołki Bercika, czyli Hanke chce kochankę”. Sztuka kabaretowa zostanie wystawiona 16 października 2022 r. (niedziela), o godz. 17:00, w auli widowiskowej, przy ul. Szkolnej 43 w Dobczycach. Liczba miejsc ograniczona.

Bilety, w cenie 85 zł, do nabycia w MGOKiS Dobczyce, ul. Szkolna 43, tel. 12 27 16 757 lub 533 990 660 (rzędy V-VIII, XI-XV, XVI-XXII) oraz na portalach „kupbilecik.pl” i „biletyna.pl”.

O sztuce:

On jest przed ślubem jak trener sportu z sześciopakiem ale nie tym przynoszonym z marketu. Ona? Szczęśliwa i uśmiechnięta bogini seksu, której nigdy głowa nie boli. A po dwudziestu latach od ślubu?

Co prawda zamiast kaloryfera ma on boiler, jej za to na starość wzrok się wyostrza. Widzi nawet te jego wady, które nie istnieją. Za to słuch się jej zdecydowanie przytępił; jakoś nie słyszy, kiedy on prosi o założenie kuszącej bielizny i jakiś seks po kolacji. Co robi wtedy facet? … Wiadomo! Marzy! Marzy o…. babach!

Hanke nie jest inny! Po latach ciężkiej pracy w kopalni chciałby wreszcie być kimś. Ale nie byle kim! Pragnie zaszczytów, sławy i chwały ale przede wszystkim … i to najbardziej! Hanke chce kochankę! Ale uwaga! Marzenia się czasem spełniają….

Obsada: Krzysztof Hanke i wymiennie 2 aktorki (wymiennie) spośród wymienionych:

  • Krzysztof Hanke znany i lubiany dżentelmen polskiego kabaretu. Aktor, satyryk, lider kabaretu Rak oraz twórca niezapomnianej roli Bercika w serialu „Święta wojna”.
  • Agnieszka Litwin artystka kabaretów Jurki i Szum, wciela się w postać Babci w serialu kabaretowym TVP 2 Rodzina Trendych, oraz kreuje niezapomnianą postać Harriet Ferguson w improwizowanym serialu kabaretowym Spadkobiercy.
  • Małgorzata Czyżycka, artystka kabaretowa, członkini kabaretu Ciach
  • Joanna Dunas, aktorka teatr, absolwentka Szkoły Teatralnej w Berlinie. Można ją zobaczyć w wielu przedstawieniach teatralnych.
  • Anna Powierza, aktorka filmowa i teatralna. Można ją zobaczyć w wielu przedstawieniach na deskach warszawskich teatrów. Szerokiej publiczności znana z serialu Klan.

Scenariusz: Damian Nowakowski i Krystian Nowakowski. Muzyka i aranżacje: Aleksander Nowacki. Scenografia: Marcin Chojna.

Oficjalny plakat spektaklu kabaretowego "Aniołki Bercika, czyli Hanke chce kochankę", ze zdjęciem Bercika i aktorek. Więcej informacji w tekście.
Fragment oficjalnego plakatu Spektaklu Aniołki Bercika, czyli Hanke ma kochankę.
Skip to content