Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

VIII Gminny Konkurs Plastyczny „Ozdoba Choinkowa”

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza do udziału w VII Gminnym Konkursie Plastycznym „Ozdoba Choinkowa”. Konkurs adresowany jest do dzieci ze szkół podstawowych, młodzieży, uczestników WTZ i ŚDS oraz osób dorosłych.

Prace złożone do konkursu zostaną poddane ocenie profesjonalnej Komisji, a autorzy najlepszych otrzymają nagrody ufundowane przez MGOKiS Dobczyce. Wszystkie ozdoby przystroją choinkę w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach. 

Prace konkursowe wraz z przymocowaną metryczką oraz z uzupełnioną kartą zgłoszenia należy dostarczyć do dnia 13 grudnia 2022 r. na adres:

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach
ul. Szkolna 43
32-410 Dobczyce (pokój 143).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po 16 grudnia 2022 r. Jeżeli warunki epidemiologiczne na to pozwolą, zorganizowane zostanie uroczyste wręczenie nagród ze wspólnym ubieraniem choinki z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Jeśli jednak warunki nie pozwolą na zorganizowanie wspólnego ubierania choinki, laureaci poproszeni zostaną o indywidualny odbiór nagród, a pracownicy MGOKiS Dobczyce sami ubiorą choinkę RCOS ozdobami choinkowymi, nadesłanymi do konkursu. Informacja o terminie i sposobie odbioru nagród zostanie podana w późniejszym terminie.

Z niecierpliwością czekamy na tegoroczne prace konkursowe! Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja konkursu będzie cieszyła się dużym powodzeniem.

Plakat informujący o VIII Gminnym Konkursie Ozdoba Choinkowa, z motywem bombek śwątecznych. Więcej informacji w tekście.
Skip to content