Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Organizacja zajęć stałych w styczniu

Znamy już terminy zajęć w styczniu. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem i zwrócenie uwagi na ewentualne zmiany. 6 stycznia (święto) oraz 30, 31 stycznia (ferie) wszystkie zajęcia są odwołane

Harmonogram zajęć przedstawia się następująco:

KÓŁKO PLASTYCZNE:

  • grupa poniedziałkowa: 02, 09, 16, 23 stycznia
  • grupy środowe: 04, 11, 18, 25 stycznia
  • grupy czwartkowe: 05, 12, 19, 26 stycznia

ZAJĘCIA WOKALNE: grupy pani Beaty (czwartkowe): 05, 12, 19, 26 stycznia

ZAJĘCIA WOKALNE: grupy pani Joanny (wtorkowe): 03, 10, 17, 24 stycznia

ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE: 13, 20, 27 stycznia

BALET: 07, 14, 21, 28 stycznia

ZESPÓŁ INTOX (POM-PON): 03, 10, 17, 24 stycznia

HIP HOP: 02, 09, 16, 23 stycznia

TANIEC NOWOCZESNY: 13, 20, 27 stycznia

K-POP DANCE: 13, 20, 27 stycznia

LATINO SOLO: 13, 20, 27 stycznia

GIMNASTYKA KOREKCYJNA: 05, 12, 19, 26 stycznia

GIMNASTYKA SPORTOWA:

  • grupy środowe: 04, 11, 18, 25 stycznia
  • grupy czwartkowe: 05, 12, 19, 26 stycznia
  • grupy piątkowe: 13, 20, 27 stycznia
  • grupy sobotnie: 07, 14, 21, 28 stycznia

Harmonogram zajęć pozostałych sekcji i zespołów oraz ewentualne zmiany będą na bieżąco podawane przez instruktorów.

Sobotni dyżur pracownika MGOKiS został zaplanowany na 07 stycznia 2023 r. Przypominamy, że należność za zajęcia należy uregulować podczas 1 zajęć w danym miesiącu, a jeśli to niemożliwe, nie później niż do 15 dnia tego miesiąca. Prosimy o terminowe regulowanie należności z tytułu udziału dziecka w zajęciach.

W związku z kończącym się rokiem 2022 i zbliżającym się końcem I semestru zajęć, prosimy o uregulowanie wszystkich należności za rok 2022.

Rodzicom przypominamy, że harmonogram obowiązuje na cały miesiąc i uwzględnia już zajęcia planowo odwołane. W tym przypadku MGOKIS nie wysyła dodatkowych smsów z przypomnieniem o odwołanych zajęciach. Smsy są wysyłane jedynie w przypadku zajęć odwołanych nagle, z powodu przyczyn losowych (np. choroba instruktora).

Napis "Harmonogram zajęć w styczniu" na turkusowym tle.
Skip to content