Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Zaproszenie na koncert „Lipko Projekt”

„To ja!!! To dla Ciebie gra Twoje radio…” – ten i inne największe przeboje, skomponowane przez Romualda Lipkę, zagra formacja „Lipko Projekt”, ku pamięci artysty, klawiszowca, basisty, ale przede wszystkim jednego z największych kompozytorów w historii polskiej muzyki.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć takie przeboje, jak: „Cień wielkiej góry”, „Aleja gwiazd”, „Nic nie może przecież wiecznie trwać”, „Dmuchawce, latawce, wiatr”, czy kultowa „Jolka, Jolka”. Jak zwykle nie zabraknie ciekawostek z życia artystycznego i prywatnego Romualda Lipki.

Artyści zaskoczą różnorodnością repertuaru oraz oprawą muzyczno-sceniczną.

Jako partner wydarzenia, zapraszamy w okolicach Dnia Kobiet, do dobczyckiego RCOS-u, aby przeżyć razem piękny koncert, przygotowany przez stałą, projektową formację, która corocznie wspomina wielkich, nieżyjących polskich artystów. Nie zabraknie oczywiście zaproszonych gości.

Koncert odbędzie się 5 marca 2023 r., o godz 18:00, w sali widowiskowej RCOS Dobczyce.
Bilety, w cenie 30 zł, można nabyć w biurze MGOKiS Dobczyce (ul. Szkolna 43) lub przed samym koncertem. Płatność wyłącznie gotówką!

Do zobaczenia!!!

Fragment oficjalnego plakaktu "Lipko Projekt", utrzymany w tonacji czarno-złotej. Motyw przewodni - zdjecie Romualda Lipki, Więcej informacji w tekście.
Skip to content