Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Gminny Konkurs Plastyczny „Strażacy w akcji” – cztery żywioły

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym „Strażacy w akcji” – cztery żywioły. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (szkoły podstawowe).

Tematem konkursu jest stworzenie pracy plastycznej, inspirowanej działalnością straży pożarnych w akcjach ratowniczo gaśniczych, przeciwdziałaniem, zwalczaniem oraz usuwaniem skutków klęsk żywiołowych (ogień, woda, powietrze, ziemia) i ekologicznych. Praca powinna być wykonana techniką dowolną, płaską, w formacie A3. Każda placówka do udziału w konkursie może złożyć maksymalnie 15 prac. Dopuszcza się udział uczestników niezrzeszonych.

Prace konkursowe, opatrzone metryczką należy dostarczyć do 21 kwietnia 2023 roku, do biura MGOKiS, ul. Szkolna 43, 32-410 Dobczyce. Informacji o konkursie udzielają pracownicy MGOKiS, pod nr tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757.

Wszystkie informacje o konkursie dostępne są w załącznikach:

Oficjalny plakat gminnego konkursu plastycznego "Strażacy w akcji", z motywem ognia i strażaka, więcej informacji w tekście.
Fragment oficjalnego plakatu Gminnego Konkurdu Plastycznego "Strażacy w akcji". Więcej informacji w tekście.
Skip to content