Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Zaproszenie na wystawę prac Patryka Kuterbacha

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy prac Patryka Kuterbacha. Wernisaż, podczas którego będzie można zobaczyć m.in malarstwo portretowe, martwą naturę czy architekturę, odbędzie się 16 kwietnia, o godzinie 16: 30, we foyer Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach (ul. Szkolna 43, I piętro).

O autorze:
Patryk Kuterbach – z wykształcenia plastyk, ze specjalizacją projektowania graficznego; absolwent Krakowskiej Szkoły Filmowej im. Wojciecha Jerzego Hasa, z tytułem montażysty filmowego. Rysunek od wczesnego dzieciństwa nie był mu obcy.

Początki artystycznej wędrówki zaczynał od kopiowania obrazów znanych impresjonistów, takich jak Monet, czy Franz Marc. Pomocna była w tym pamięć fotograficzna, która pozwala mu zbliżyć się do oryginalnych dzieł mistrzów. Szczególnie inspirowała go twórczość Olgi Boznańskiej oraz Stanisława Wyspiańskiego.

Pod okiem znanego w środowisku artystycznym grafika, Macieja Lerchera, szlifował swój warsztat w dziedzinie rysunku i grafiki. Był związany z różnymi instytucjami na terenie Krakowa, dla których tworzył różne projekty (m.in. Zakon Kapucynów, Śródmiejski Ośrodek Kultury w Krakowie). Na indywidualne zlecenia tworzy grafikę użytkową (banery, plakaty, logotypy, wizytówki, etc.).

Ulubionymi tematami twórczymi Patryka Kuterbacha są architektura starych miast oraz portrety, natomiast ulubionymi narzędziami – cienkopis i węgiel. Tworzy także malarstwo olejne oraz malarstwo na szkle.

Jego prace wystawiane były w następujących miejscach:
2003 – Gencjana w Cieplicach (Jelenia Góra), malarstwo portretowe i martwa natura
2010 – Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum rysunki węglem i ołówkiem, portrety i architektura.


Prywatnie pracownik międzynarodowej firmy finansowej, fan motoryzacji, miłośnik muzyki.

Skip to content