Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Kabaret Młodych Panów wystąpi w Dobczycach

Agencja Kreator serdecznie zaprasza na najnowszy program Kabaretu Młodych Panów!!! Spektakl kabaretowy który będzie można zobaczyć 13 czerwca 2023 r., o godz. 19:00, w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach, adresowany jest do widzów od 16 roku życia.

Bilety w cenie 110 złotych dostępne będą w następujących miejscach:

  • stacjonarnie (rzędy V-VIII oraz XVIII-XXII) – biuro MGOKiS Dobczyce, ul. Szkolna 43; 32-410 Dobczyce, pokój 143 (zarezerwowane bilety należy odebrać w ciągu 7 dni)
  • online (pozostałe rzędy) – biletyna pl, kupbilecik.pl

O programie:

Młodzi Panowie zapraszają na swój najnowszy program. Wybuchowa mieszanka śląskiego poczucia humoru i teatralnego zacięcia teatralnego a wszystko to podszyte kabaretowym absurdem w stylu Kabaretu Młodych Panów.

Skąd wziął się tytuł programu? Co się stało? Dowiecie się na występie.

Najnowszy program Kabaretu Młodych Panów – „Co się stało?” jest sceniczną i oczywiście ironiczną odpowiedzią na pytanie, na które większość z nas odpowiada – nic. Czasami lekko rozwijamy odpowiedź, która automatycznie przechodzi w pytanie – nic, dlaczego pytasz?

Przecież jeżeli ktoś pyta, to kultura osobista nakazuje nam odpowiedzieć. Jeżeli ktoś docieka i jest żywo przejęty, a nawet gotowy podać receptę lub służyć pomocą, to należy udzielić konkretnej, rozwiniętej odpowiedzi, gdyż już w samym pytaniu Co się stało? słychać i widać, że coś się stało!

Nie bójmy się rozmawiać, nie lękajmy się otwierać przed drugim człowiekiem i przede wszystkim nie udawajmy na co dzień, tylko bądźmy sobą!!

Oficjalny plakat Kabaretu Młodych Panów, utrzymany w kolorystyce czerni, żółci, bieli iczerwieni. Motyw przewodni - artyści kabaretowi w odświętnych strojach.
Fragment oficjalnego plakatu Kabaretu Młodych Panów, kolorystyka czarno-biało-żółta. Motyw przewodni - artyści kabaretu w odświętnych strojach.
Skip to content