Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

DOBCZYCKA MAJÓWKA 2023

Zapraszamy na DOBCZYCKĄ MAJÓWKĘ 2023. Podczas weekendu majowego (2-3 maja) przygotowaliśmy wspólnie z PTTK Oddział Dobczyce oraz Gminą Dobczyce moc atrakcji!

Przez dwa dni na wzgórzu zamkowym rozbita będzie osada rycerska, gdzie stacjonować będzie Krakowskie Bractwo Grodzkie.

W osadzie rodem ze średniowiecza odbywać się będą pokazy walk rycerskich czy nauka średniowiecznych tańców. Dodatkowo będzie można potrenować strzelanie z łuku, zagrać w gry typu bule czy poznać średniowieczną kuchnię.

Dodatkowo, 2 maja o 16:30, na malowniczo położonej scenie na dziedzińcu zamkowym z kameralnym koncertem pt. „Ktoś mnie pokochał” wystąpi Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce.

Atrakcji nie zabraknie także wieczorem. PTTK Oddział Dobczyce przygotowało NOC W MUZEUM w zamku i skansenie. W tym dniu te obiekty zwiedzać będzie można aż do 22:00 i nie obędzie się bez dodatkowych atrakcji! Dzień zwieńczy teatr ognia na tle dobczyckiego zamku.

3 maja to tradycyjnie uroczyste obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja oraz oficjalne otwarcie sezonu turystycznego.

Barwny orszak królewski prowadzony przez Orkiestrę Dętą Dobczyce wyruszy o 10:00 spod Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach do Rynku. O godz. 10:15 rozpoczną się uroczystości patriotyczne przy symbolicznym Grobie Nieznanego Żołnierza.

Organizatorami wydarzeń są: Gmina i Miasto Dobczyce, PTTK Oddział Dobczyce oraz MGOKiS Dobczyce.

Partnerami wydarzeń są: Orkiestra Dęta „Dobczyce”, Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce, Krakowskie Bractwo Grodzkie.

Oficjalny plakat Dobczyckiej Majówki 2023, z motywem dobczyckiego zamku. Kolorystyka zieleni, pomarańczy, bieli i czerwieni. Więcej informacji w tekście
Wycinek plakatu "Dobczycka Majówka 2023", z motywem dobczyckiego zamku. Więcej informacji w tekście.
Skip to content