Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Zaproszenie na spektakl muzyczny: Świat ma wspaniały smak

Stowarzyszenie „Muza” oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zapraszają na spektakl muzyczny Sekcji Wokalnej MGOKiS Dobczyce pt. „Świat ma wspaniały smak”.

Spektakl, oparty na piosenkach z „Wygraj Sukces”, odbędzie się 13 maja 2023 roku, o godzinie 18:00, w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach. Wstęp wolny.

Doskonałą rozrywkę dla całych rodzin zagwarantują młodzi artyści, z grup młodszych i średnich Sekcji Wokalnej MGOKiS, którzy do występu scenicznego, przygotowywali się pod okiem specjalistów:

  • Scenariusz, reżyseria, przygotowanie muzyczne: Beata Czajka-Rolińska
  • Konsultacje aktorskie, II reżyser: Cezary Skrocki
  • Konsultacje choreograficzne: Tatiana Lisowska
  • Konsultacje plastyczne i scenograficzne: Paulina Steliga-Gryglaszewska

Wsparcie dla reżysera zapewniły wokalistki Dagmara Braś i Oliwia i Kwiecień.

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Gminy Dobczyce.

Serdecznie zapraszamy!

Plakat spektaklu: Świat ma wspaniały smak, z motywem kolorowych budynków, wnętrza pokoju i kluczy wiolonowych. Więcej informacji w tekście.
Fragment plakatu: Świat ma wspaniały smak, z motywem kolorowych budynków i kluczy wiolonowych. Więcej informacji w tekście.
Skip to content