Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Bajkowe lato – oferta na lipiec

W czasie ferii letnich zachęcamy do skorzystania z oferty Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach. Zapraszamy do udziału w bardzo lubianym przez dzieci cyklu – „Bajkowe lato”.

W każdy czwartek lipca wyświetlimy inną animację:

  • 06.07.2023 – „Igrzyska zwierzaków”
  • 13.07.2023 – „Niezgaszalni”
  • 20.07.2023 – „Pies w rozmiarze XXL”
  • 27.07.2023 – „Guliwer”

Wszystkie seanse rozpoczną się o godzinie 10:00, w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach (ul. Szkolna 43).

Bilety, w cenie 5 zł, sprzedawane będą w dniu poszczególnych seansów, od godziny 9:30.
Rezerwacje biletów grupowych przyjmowane są telefonicznie, pod nr. tel. 533 990 660.

IGRZYSKA ZWIERZAKÓW

Witajcie w magicznym świecie Sanktuarium – gdzie zwierzęta mają głos, a marzenia się spełniają, jeśli wystarczająco się tego pragnie. To tutaj co roku rozgrywane się wielkie sportowe igrzyska, w których duzi i mali przedstawiciele fauny toczą zaciętą rywalizację o tytuły i cenne pu-chary.

Kto tym razem stanie na podium i zdobędzie szacunek widowni? Czy będzie to któryś z dotychczasowych czempionów, a może zupełnie nowy śmiałek i pretendent do medali. Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie na seansie tej przezabawnej, animowanej komedii dla całej rodziny.

Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z… kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele.

Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Frankiego. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona.

W oryginalnej obsadzie dubbingowej swoich głosów użyczyli, między innymi – Sam Neill (seria „Park Jurajski”) oraz Angourie Rice, znana młodszej publiczności z wielkiego hitu „Spider-Man: Bez drogi do domu”, natomiast starszej z popularnego i wielokrotnie nagradzanego serialu „Mare z Easttown”.

Termin 06.07.2023, godz. 10:00, czas trwania: ok 89 min, miejsce: MGOKiS Dobczyce, aula RCOS-u, ul. Szkolna 43.
Bilety w cenie 5 zł do nabycia w dniu emisji (od godz. 09:30).

Rezerwacje telefoniczne biletów grupowych: Biuro MGOKiS, tel. 533 990 550

Oficjalny plakat bajki Irzyska zwierzaków, z motywem postaci bajkowych. Więcej informacji w tekście.

NIEZGASZALNI

Georgia od najmłodszych lat marzy o tym, aby iść w ślady ojca i pracować w nowojorskiej straży pożarnej. Niestety, żyje w czasach, gdy kobiety nie mogą jeszcze wykonywać przypisanych mężczyznom zawodów. Wszystko to zmienia się jednak, kiedy tajemniczy sprawca zaczyna podpalać budynki na Broadwayu, a strażacy z Nowego Jorku – jeden po drugim – znikają w tajemniczych okolicznościach. W tej sytuacji zdesperowany burmistrz przywraca do służby ojca Georgii, który ma za zadanie przeprowadzić śledztwo i zatrzymać podpalacza. Aby pomóc tacie w trudnej misji, dziewczynka przebiera się za chłopaka i jako ochotnik „Joe” wstępuje w szeregi strażaków.
Tak zaczyna się jej niezwykła przygoda, ale i zacięta walka z czasem, w której stawką jest nie tylko realizacja marzeń, ale też bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców miasta.

Termin 13.07.2023, godz. 10:00, czas trwania: ok.92 min., miejsce: MGOKiS Dobczyce, aula RCOS-u, ul. Szkolna 43.
Bilety w cenie 5 zł do nabycia w dniu emisji (od godz. 09:30).

Rezerwacje telefoniczne biletów grupowych: Biuro MGOKiS, tel. 533 990 550.

Plakat-zajawka cyklu Bajkowe Lato, z motywami postaci z 4 bajek: Igrzyska zwierzaków, Niezgaszalni, Pies w rozmiarze XXL i Guliwer. Więcej informacji w tekście.
Skip to content