Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Artystyczne Wakacje: Zapraszamy do zapisów na III i IV blok zajęć

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w wakacyjnych zajęciach plastycznych, organizowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach. Otwieramy zapisy na III i IV blok zajęć.

Rodzice zapisują dziecko na cały blok zajęć. Nie ma możliwości wyboru pojedynczych terminów. Nie ma możliwości udziału w zajęciach dzieci wcześniej niezapisanych.

W przypadku rezygnacji z udziału bloku zajęć należy niezwłocznie poinformować o tym fakcie biuro MGOKIS. Umożliwi to zapisanie dziecka oczekującego na liście rezerwowej. W przypadku niezgłoszenia rezygnacji, wpłacona należność za zajęcia nie będzie zwracana.

Godziny zajęć: 10:00 – 12:00 Limit wiekowy: 6-10 lat. Limit osób w grupie: 18. (po zapełnieniu miejsc w grupie otwarta zostanie lista rezerwowa); Koszt udziału w jednym bloku zajęć: 45 zł (3 spotkania). Prowadząca: Paulina Steliga-Gryglaszewska.

I BLOK ZAJĘĆ:

  • 17.07.2023, Pikachu z pioruna mocą dzisiaj przyjdzie nam z pomocą
  • 19.07.2023, Małpy skaczą niedościgłe i w Dobczycach robią figle
  • 21.07.2023, Domy dzisiaj wymyślamy, architektów wyręczamy

II BLOK ZAJĘĆ:

  • 24.07.2023, Czasem schludne,czasem brudne, świnki nigdy nie są nudne
  • 26.07.2023, Czas prehistorii ogłaszamy i na plastykę zapraszamy
  • 28.07.2023, Dzisiaj paski i paseczki, już pakujcie kredki w teczki

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy – wyłącznie osobiście. Dopuszczalne jest także zapisanie dziecka telefonicznie (nr tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757) W takim przypadku wpłatę należy uregulować do 2 dni od momentu zapisu.

W dniu zapisu należy złożyć stosowne oświadczenie (dostępne w biurze MGOKiS) oraz uregulować należność. Oświadczenie obowiązuje na okres całych wakacji, bez względu na to, w ilu zajęciach dziecko uczestniczy.

Plakat dotyczący cyklu zajęć plastycznych "Artystyczne Wakacje", z motywem wielobarwnych pasków. Więcej informacji w tekście.
Skip to content