Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Artystyczne wakacje: Zapraszamy do zapisów na V, VI i VII blok zajęć

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w wakacyjnych zajęciach plastycznych, organizowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach. Otwieramy zapisy na V, VI i VII blok zajęć.

Rodzice zapisują dziecko na cały blok zajęć. Nie ma możliwości wyboru pojedynczych terminów. Nie ma możliwości udziału w zajęciach dzieci wcześniej niezapisanych.

W przypadku rezygnacji z udziału bloku zajęć należy niezwłocznie poinformować o tym fakcie biuro MGOKIS. Umożliwi to zapisanie dziecka oczekującego na liście rezerwowej. W przypadku niezgłoszenia rezygnacji, wpłacona należność za zajęcia nie będzie zwracana.

Godziny zajęć: 10:00 – 12:00, limit wiekowy: 6-10 lat, limit osób w grupie: 18. (po zapełnieniu miejsc w grupie otwarta zostanie lista rezerwowa), koszt udziału w jednym bloku zajęć: 45 zł (3 spotkania) (V blok wyjątkowo 30 zł – tylko 2 spotkania), prowadząca: Paulina Steliga-Gryglaszewska.

V BLOK ZAJĘĆ:

  • 21.07.2023 – Zajęcia nie będą realizowane
  • 02.08.2023 – Z królem dżungli, za pan brat, dziś pomalujemy świat
  • 04.02.2023 – W wakacje nie może zabraknąć swobody, słońca, radości i rześkiej wody

VI BLOK ZAJĘĆ:

  • 07.08.2023 – Sowia mądrość cię zaskoczy, spójrz jej prosto w wielkie oczy
  • 09.08.2023 – Żeby magię namalować, trzeba farbki wyczarować
  • 11.08.2023 – Krokodyla oswajamy, kiedy kleju używamy

VII BLOK ZAJĘĆ:

  • 14.08.2023 – Gdy kowboja ujrzeć chcemy, na plastykę przybędziemy
  • 16.08.2023 – W krainie kucyków, magii jest bez liku
  • 18.08.2023 – Dziś w Dobczycach, po znajomości, najsłynniejsza gęś zagości.

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy – wyłącznie osobiście. Dopuszczalne jest także zapisanie dziecka telefonicznie (nr tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757) W takim przypadku wpłatę należy uregulować do 2 dni od momentu zapisu.

W dniu zapisu należy złożyć stosowne oświadczenie (dostępne w biurze MGOKiS) oraz uregulować należność. Oświadczenie obowiązuje na okres całych wakacji, bez względu na to, w ilu zajęciach dziecko uczestniczy.

Plakat dotyczący cyklu zajęć plastycznych "Artystyczne Wakacje", z motywem wielobarwnych pasów. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący cyklu zajęć plastycznych "Artystyczne Wakacje", z motywem wielobarwnych pasów. Więcej informacji w tekście.
Skip to content