Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Pamięć dla przyszłości

Komitet Pamięci „Mykwa” serdecznie zaprasza na wydarzenia z udziałem potomków żydowskich mieszkańców Dobczyc, w ramach projektu „Pamięć dla przyszłości”.

Program: 23.08.2023:

  • 11:00 – Rejs Pamięci statkiem po dawnej dzielnicy żydowskiej Podgóra (dziś Jezioro Dobczyckie)
  • 14:00 – Spacer Pamięci „Śladami żydowskich mieszkańców Dobczyc” (okolice Rynku, kryjówki żydowskie w Kornatce), zwiedzanie miasta)
  • 18:00 – Integracyjne spotkanie na dobczyckim zamku (Muzeum PTTK) – wspomnienia potomków dobczyckich Żydów o życiu ich przodków w Dobczycach

Program: 24.08.2023:

  • 10:00 – Wyjazd do odnowionej drewnianej bożnicy w Wiśniowej (wydarzenie współorganizowane z Fundacją Sztuki, Przygody i Przyjemności Arts)
  • 17:00 – Uroczystość przy mykwie poświęcona naszym zamordowanym sąsiadom, modlitwy, Apel Pamięci”
  • 19:00 – Koncert pieśni żydowskich „Hej Klezmorim”, w wykonaniu Jagi Wrońskiej z zespołem, w składzie Jacek Bylica – fortepian, Michał Półtorak – skrzypce, mandolina, Oleg Dyyak – akordeon (Miejsce: MGOKIS Dobczyce, wstęp wolny).

Informacje: tel, 501 946 142.

Sfinansowano przez narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze Środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Społecznych NOWEFIO na lata 2021-2030 oraz ze środków Miasta Krakowa i Powiatu Oświęcimskiego.

Partner Województwo Małopolskie.

Oficjalny plakat wydarzenia "Pamięć dla przyszłości", z motywem świecznika żydowskiego. Więcej informacji w tekście.
Fragment plakatu "Pamięć dla przyszłości", z motywem świecznika żydowskiego. Więcej informacji w tekście.
Skip to content