Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Zaproszenie na uroczyste obchody Święta Narodowego 11 listopada

Serdecznie zapraszamy na obchody Narodowego Święta Niepodległości w Dobczycach, które odbędą się tradycyjnie 11 listopada. W tym roku szczególnie zapraszamy do wspólnego śpiewania!

Program obchodów:

  • 14:30 – Oficjalne uroczystości z udziałem Orkiestra Dęta Dobczyce przy symbolicznym Grobie Nieznanego Żołnierza na płycie dobczyckiego rynku.
  • 15:00 – Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele p.w. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Dobczycach.
  • 16:00 – Koncert ZAŚPIEWAJMY NIEPODLEGŁEJ – wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i żołnierskich przy akompaniamencie Orkiestra Dęta Dobczyce w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach.

Podczas wydarzenia rozdawane będą pamiątkowe kokardy narodowe, flagi oraz okolicznościowe śpiewniki.

Podczas koncertu prowadzona będzie też zbiórka środków na rehabilitację Patrycji Hajduk.
Na wydarzenie zapraszają: Gmina Dobczyce, MGOKiS Dobczyce oraz Orkiestra Dęta „Dobczyce

Fragment plakatu dotyczącego 11 listopada, z motywem orła i barw szaro-czerwonych. Więcej informacji w tekście.
Plakat wydarzenia Zaśpiewajmy Niepodległej, z motywem czerwonych instrumentów i nut. Więcej informacji w tekście.
Fragment plakatu dotyczącego 11 listopada, z motywem orła i barw szaro-czerwonych. Więcej informacji w tekście.
Skip to content