Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

„50 lat minęło jak jeden dzień…” – Jubileusz MGOKiS Dobczyce


Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach oraz Stowarzyszenie Wspierania Kultury „Charstek” serdecznie zapraszają na Galę Jubileuszową MGOKIS Dobczyce „50 lat minęło jak jeden dzień…”Wydarzenie odbędzie się 26 listopada 2023 r., o godz. 16:00, w auli widowiskowej RCOS w Dobczycach (ul. Szkolna 43). Oprawę muzyczną zapewni Big Band Dobczyce wraz zaproszonymi gośćmi. W trakcie wydarzenia odbędzie się premiera filmu dokumentalnego o MGOKiS, zrealizowanego przez Myślenice iTV. Nagranie filmu sfinansowano ze środków Fundacji Orlen dla Pomorza.

Wydarzenie odbędzie się 26 listopada 2023 r., o godz. 16:00, w auli widowiskowej RCOS w Dobczycach (ul. Szkolna 43). Oprawę muzyczną zapewni Big Band Dobczyce wraz zaproszonymi gośćmi. W trakcie wydarzenia odbędzie się premiera filmu dokumentalnego o MGOKiS, zrealizowanego przez Myślenice iTV. Nagranie filmu sfinansowano ze środków Fundacji Orlen dla Pomorza.

Bezpłatne wejściówki na Galę dostępne są w biurze MGOKiS (tel. 533 990 660). Ilość miejsc bardzo mocno ograniczona.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli:

  • Iwona Gibas, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego
  • Józef Tomal, Starosta Powiatu Myślenickiego
  • Tomasz Suś, Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Wspierania Kultury „Charstek” oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach.

 

Oficjalny plakat Jubileuszu MGOKiS, z motywem kolorów niebieskiego czerwonego żółtego i pomarańczowego. Więcej informacji w tekście.
Skip to content