Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Kabaret PARANIENORMALNI wystąpi w Dobczycach

Awangarda Event&Marketing zaprasza na występ Kabaretu „Paranienormalni”, który odbędzie się 26.10.2024 r., o godz. 16:00, w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach, przy ul. Szkolnej 43. Grupa zaprezentuje swój najnowszy program pt. „2024”

Bilety w cenie 110 zł dostępne są: online, na stronie kupbilecik.pl przejdź do strony sprzedaży, na stronie biletyna.pl przejdź do strony oraz stacjonarnie, biurze MGOKiS, ul. Szkolna 43, 32-510 Dobczyce, tel. 533 990 660, 12 27 16 757 (zarezerwowane bilety należy odebrać do 7 dni od momentu rezerwacji)
Rzędy dostępne w MGOKIS: VII, VIII, IX, XVI.

O programie „2024”
Najnowszy program kabaretu „Paranienormalni” jest stworzony z myślą o 2024 roku. Czas biegnie bez litości, świat się zmienia w galopującym tempie i nikt nie jest w stanie go dogonić.

Humor to specyficzna ludzka moc która pomaga spoglądać pogodnie na przyszłość, oswoić teraźniejszość i cieszyć się z przeszłości. Improwizujemy z teraźniejszością, tęsknimy za przeszłością. Chcemy się określić wobec przyszłości. Z tych wszystkich emocji zbudowany jest najnowszy program kabaretu Paranienormalni pt „2024”.

Powraca dobrze znany widzom i mocno zdziwiony rzeczywistością doctor Prozac, a wraz z nim wiele surrealistycznych wątków z życia wziętych. Widzowie zobaczą polskie kino od kuchni, amerykańskie od frontu i przekonają się jak się robi show w telewizji. Bez polityki, seksu i religii.

Paranienormalni zapraszają do swojego świata, w którym znajdziesz bezpieczne miejsce dla siebie. Nowy program „2024” to prawie 2 godzinny spektakl w którym uczestniczysz od pierwszych minut. To kabaretowa mieszanka w najlepszym paranienormalnym stylu.

Oficjalny plakat Kabaretu Paranienormalni, dotyczący programu "2024", ze zdjęciami artystów kabaretowych w odświętnym wydaniu, Więcej informacji w tekście.
Oficjalny baner Kabaretu Paranienormalni, dotyczący programu "2024", ze zdjęciami artystów kabaretowych w odświętnym wydaniu, Więcej informacji w tekście.
Skip to content