Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Wakacyjne warsztaty krawieckie – ręcznie szyty piórnik

Serdecznie zapraszamy dzieci od 9 roku życia i młodzież do udziału w kreatywnych warsztatach krawieckich, organizowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach.

W trakcie ich trwania uczestnicy poznają podstawowe ściegi ręczne oraz samodzielnie uszyją piórnik.
Warsztaty odbędą się 31 lipca 2024 roku, godz. 12:30-14:30, w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach (sala plastyczna). Poprowadzi je pani Ewelina Machajska

Koszt: 35 zł / osoba. Ilość miejsc ograniczona. W przypadku braku zainteresowania, zajęcia zostaną odwołane.

Zapisy na warsztaty prowadzi i informacji udziela biuro MGOKiS Dobczyce, tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757. Ostateczny termin zapisów i wpłat – 29.07.2024.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie i złożenie oświadczenia w biurze MGOKiS. Druk dostępny jest na stronie internetowej oraz w siedzibie Ośrodka przy ul. Szkolnej 43.

Plakat dotyczący warsztatów krawieckich - temat przewodni: piórnik szyty ręcznie, z motywem nici i kolorowego piórnika, utrzymany w kolorystyce cegły, beżu, złota i czerni. Więcej informacji w tekście.
Wycinek plakatu warsztatów krawieckich - temat przewodni: piórnik szyty ręcznie, z motywem nici i kolorowego piórnika, utrzymany w kolorystyce cegły, beżu, złota i czerni. Więcej informacji w tekście.
Skip to content