Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Wakacje z eksperymentami

Zapraszamy dzieci w wieku 5-9 lat do udziału w cyklu „Wakacje z eksperymentami”. Przygotowaliśmy ofertę 3 warsztatów, pełnych eksperymentów i kreatywnej zabawy. Poprowadzi je Natalia Maj z Kids Science Lab.

Warsztaty adresowane są do uczestników w wieku 5-10 lat. Wszystkie odbędą się w sali plastycznej RCOS, Dobczyce, ul. Szkolna 43. Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy i wpłaty przyjmuje MGOKiS Dobczyce, w terminach wskazanych na plakatach, pod nr. tel. 533 990 660. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie i złożenie oświadczenia oraz dokonanie płatności w biurze MGOKiS we wskazanym terminie.

Oświadczenie dostępne jest na stronie internetowej oraz w siedzibie MGOKiS Dobczyce, przy ul. Szkolnej 43.

*

KOSMICZNE EKSPERYMENTY:

Ekscytujące zajęcia, podczas których dzieci będą wykonywać „kosmiczne eksperymenty”. W programie zajęć znajdą się slimy galaxy, wybuchy wulkaniczne i skały księżycowe.

Termin: 23 lipca 2024; godzina 10:00 – 11:30, koszt: 45 zł. Zapisy i wpłaty przyjmujemy do 18.07.2024 r.

Plakat zajęć "kosmiczne eksperymenty", z motywem planet i ciał niebieskich oraz naczyń laboratoryjnych. Dominująca kolorystyka granatu, fuksji, zieleni, błękitu. Więcej informacji w tekście.

*

LABORATORIUM MŁODEGO CHEMIKA:

Fascynujące zajęcia, w czasie których dzieci zmienią w młodych chemików i wykonają szereg doświadczeń. Szykuje się ogromna dawka dobrej zabawy i duży zastrzyk wiedzy.

Termin: 25 lipca 2024; godzina 12:00 – 13:30, koszt: 35 zł. Zapisy i wpłaty przyjmujemy do 22.07.2024 r.

Plakat zajęć "Laboratorium młodego chemika", z motywem zdjęć laboratorium chemicznego dla dzieci oraz animowanych akcesoriów chemicznych. Plakat utrzymany w tonacji pastelowej. Więcej informacji w tekście.

*

LILO i STICH – pachnące mydełka i kolorowe eksperymenty

Kreatywne zajęcia wakacyjne, podczas których dzieci wykonają pachnące mydełka w kształcie Sticha oraz wezmą udział w kolorowych eksperymentach.

Termin: 14 lipca 2024; godzina 10:00 – 11:30, koszt: 45 zł. Zapisy i wpłaty przyjmujemy do 09.08.2024 r.

Plakat dotyczący zajęć "Lilo i Stich" z motywem plaży, morza, akcesoriów plażowych i Sticha, utrzymany w tonacji pastelowych kolorów, niebieskiego i beżu. Więcej informacji w tekście.
Obrazek o charakterze dekoracyjnym. Biały napis "Wakacje z eksperymentami" na granatowym tle, motyw animowanego naukowca, cząsteczki, naczyń laboratoryjnych.
Skip to content