Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z listą zajęć, na które prowadzone są zapisy na rok 2022 na 2023. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Kapeli ZPiT Dobczyce, z motywem skrzypaczki w stroju ludowym na tle miasta. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do ZPiT Dobczyce, z motywem tancerki w stroju ludowym na tle miasta. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji baletowej, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Big Bandu Dobczyce, z motywem saksofonu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji gimnastyki sportowej, z motywem młodego gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Zespołu Intox, z motywem tancerki. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Orkiestry Dętej Dobczyce,, z motywem saksofonu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji gimnastyki korekcyjnej, z motywem ćwiczących dzieci. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia plastyczne, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia K-POP Dance, z motywem tancerki. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia Latino Solo, z motywem tancerki. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia Sekcji Wokalnej "Muzopozytywni" z motywem mikrofonui. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia K-POP Dance, z motywem tancerzy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na warsztaty teatralne, z motywem sceny i masek Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia umuzykalniające, z motywem dzieci grających na instrumentach. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Tytuły Mistrzów Małopolski w Łucznictwie przyznane!! Sekcja Łucznicza MGOKiS z sukcesami!

05 września 2015 roku, na błoniach Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach przeprowadzone zostały Mistrzostwa Małopolski Dzieci i Młodzików Łucznictwie. Już po raz dziewiąty, na zaproszenie MGOKiS-u, do Dobczyc zjechały najlepsze kluby łucznicze z całej Małopolski!

Na terenie trawiastym wokół RCOS-u rywalizowało 74 zawodników z województwa małopolskiego, zrzeszonych w 8 klubach łuczniczych: Gościliśmy: ULKS „Sokole Oko” Zawadka, Klub Łuczniczy „Błękit” z Gruszowca, Łucznicze Towarzystwo Sportowe „Zamek Suski” z Suchej Beskidzkiej, UKS „Wyspiański” z Krakowa, MLKS „Dąbrovia” z Dąbrowy Tarnowskiej, ULKS „Grot” Zabierzów, Klub Sportowy „Płaszowianka” z Krakowa. Nie zabrakło także gospodarzy – Sekcji Łuczniczej MGOKiS Dobczyce, która ustrzeliła 5 medali i tytuł drużynowego Wicemistrza Małopolski. Nad prawidłowością zawodów, czuwała Komisja sędziowska w składzie: Sędzia główny Katarzyna Skowron oraz sędziowie: Beata Chmielewska i Ryszard Boguń.

W klasyfikacji indywidualnej młodzików i młodziczek starszych bezkonkurencyjni okazali się: Karolina Kozaczka (Dąbrovia) i Mateusz Suder (Płaszowianka). II miejsce ustrzelili Berenika Zemanek (Płaszowianka) i Jakub Miłowski (MGOKiS Dobczyce), a III – Karolina Popławska (MGOKiS Dobczyce) oraz Hubert Stankowicz (MGOKiS Dobczyce). W kategorii młodzików i młodziczek I miejsce zdobyli odpowiednio: Urszula Pałka (MGOKiS Dobczyce) i Karol Kępa (MGOKiS Dobczyce), II – Stefania Andrzejewska (Płaszowianka) i Oskar Boguń („Sokole Oko” Zawadka), III miejsce: Agnieszka Baran (Dąbrovia) i Marek Jaśkow (Płaszowianka). W kategorii dzieci, wśród dziewczynek, całe podium należało do zawodniczek ULKS Sokole Oko Zawadka: I miejsce zajęła Aleksandra Wider, II Emilia Pieczara, a III Roksana Strojek. W kategorii chłopców, na I miejscu podium stanął Marek Trzópek (Błękit Gruszowiec), na II – Kazimierz Wider (’Sokole Oko” Zawadka), a na III Piotr Szczepański („Grot” Zabierzów). Wśród dzieci młodszych najlepsi okazali się Oliwia Mysza (Błękit Gruszowiec) i Maksymilian Wider (Sokole Oko Zawadka), II miejsce zajęli Łucja Mysza (Błękit Gruszowiec) i Bartosz Dziurda (Dąbrovia), a III miejsce – Aleksandra Dziurda (Dąbrovia) i Nikodem Głowacz (Dąbrovia).

W kategorii drużynowej, na pierwszym miejscu podium stanął ULKS Sokole Oko Zawadka, powtarzając tym samym ubiegłoroczny sukces, na II miejscu podium uplasował się MGOKiS Dobczyce, a na III – KS Płaszowianka Kraków.

Pełne wyniki zawodów:

Mistrzostwa Małopolski dz i mł Dobczyce 2015

Zdobywcy miejsc 1-8 otrzymali dyplomy, natomiast laureaci miejsc 1-3 w kategoriach indywidualnych dyplomy, medale ufundowane przez Małopolski Związek Łuczniczy oraz nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Myślenicach i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach. Laureaci miejsc na podiach w klasyfikacji drużynowej, wrócili do swoich klubów macierzystych z pucharami i dyplomami. Na wszystkich uczestników i trenerów czekał poczęstunek w postaci drożdżówek i napojów. Organizatorzy serdecznie dziękują Maltańskiej Służbie Medycznej o. Myślenice oraz KS Płaszowianka za pomoc w organizacji zawodów.

Skip to content