Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Sekcja łucznicza

8 mat łuczniczych z tarczami łuczniczymi, ułożone w równym rzędzie.

Sekcja łucznicza MGOKiS Dobczyce została utworzona w 2005 roku, z inicjatywy Burmistrza Marcina Pawlaka. Na początku treningi sekcji odbywały się przy Szkole Podstawowej w Brzączowicach, później zostały przeniesione do Dobczyc (boisko KS Raba, SP w Dobczycach).

Od momentu przeniesienia Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach do nowej siedziby, w okresie letnim treningi odbywały się na błoniach Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach.

Od końca 2021 MGOKiS Dobczyce przestał być organizatorem zajęć łuczniczych, a zawodnicy sekcji zostali wcieleni do Klubu Łuczniczego Achilles. Głównym trenerem klubu jest pan Tomasz Pytlak.


Zawodnicy sekcji łuczniczej MGOKiS mogą poszczycić się licznymi sukcesami odnoszonymi w turniejach i zawodach sportowych, o szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym. Do najważniejszych osiągnięć sekcji możemy zaliczyć m.in.:

  • liczne medale (złote, srebrne, brązowe) Mistrzostw Polski oraz Pucharów Polski Seniorów i Juniorów oraz Młodzieżowców w konkurencji łuków bloczkowych, zarówno w konkurencji indywidualnej jak i drużynowej kobiet
  • medale Mistrzostw Małopolski Dzieci i Młodzików,
  • powołania poszczególnych zawodników i zawodniczek do Reprezentacji Polski,
  • Brązowy Medal Pucharu Europy dla jednej z zawodniczek,
  • udział zawodników w tak prestiżowych imprezach sportowych, jak: Akademickie Mistrzostwa Świata w Legnicy, Mistrzostwa Europy Seniorów w Echmiadzin (Armenia), Puchar Świata we Wrocławiu, Puchar Europy Seniorów w Riom (Francja), Halowe Mistrzostwa Świata Seniorów i Juniorów w Rzeszowie, Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Legnicy, Mistrzostwa Europy Juniorów w Winnenden (Niemcy), Zawody Międzynarodowe w Mediolanie, Halowe Mistrzostwa Europy Seniorów w Turynie (Włochy), Halowe Mistrzostwa Świata Juniorów w Rzeszowie.
Skip to content