Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Zespół tańca nowoczesnego „Intox”

Zespół taneczny „Intox” działa przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu od 2007 roku. Na początku należało do niego 8 dziewcząt w wieku około 18-19 lat. Od roku 2011 Zespół zaczął się rozrastać i na chwilę obecną liczy kilkadziesiąt tancerek w wieku od 5 lat do +30 lat.

Od samego początku, w kręgu zainteresowań „Intoxu” znalazł się głównie taniec nowoczesny, w różnych stylach. W 2012 roku Zespół rozpoczął swoją „przygodę z pomponami”, która trwa do dziś.

Zespół uświetnia swoją obecnością imprezy lokalne oraz startuje w prestiżowych konkursach tanecznych. W 2015 Grupa Najstarsza oraz Grupa Średnia 1 dołączyły do Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders, co umożliwiło im start w najważniejszych imprezach tanecznych, w tym w MISTRZOSTWACH POLSKI CHEERLEADERS w Łącku.

W roku szkolnym 2018/2019 działalność Zespołu została czasowo zawieszona. Po roku udało się ją reaktywować.

Koszt udziału w zajęciach: 60 zł/miesiąc (4 spotkania), 100 zł / miesiąc (8 spotkań) (grupa zaawansowana)

Profil Zespołu Tanecznego Intox na Facebooku

Kadra zespołu:

Angelika Kurzawa – tancerka z wieloletnim stażem, instruktorka tańca współczesnego (Kurs Instruktora Tańca Współczesnego w Stowarzyszeniu Sztuki i Edukacji Artystycznej), trenerka Cheerleaders (Kurs Trenera Cheerleaders – Cheer Projest Basic Instruktor), instruktorka Zumba Fitness (zajęcia zawieszone)

Iwona Stoch – jedna z założycielek Zespołu, instruktorka Cheerleaders (Kurs Trenera Cheerleaders – Cheer Projest Basic Instruktor), animatorka czasu wolnego dzieci i młodzieży z wykształcenia pedagog, absolwentka kierunków pedagogicznych na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie (rok szkolny 2021/2022, przerwa w prowadzeniu zajęć

Kinga Żak i Julia Żak – instruktorki zajęć „Intox” od roku 2021 do nadal

 

Zespół „Intox” ma na swoim koncie liczne sukcesy w prestiżowych konkursach tanecznych. Tancerki wielokrotnie stawały na podiach regionalnych, powiatowych i ogólnopolskich mistrzostw lub zajmowały w nich wysokie miejsca. Najważniejsze imprezy taneczne, w których z sukcesami brał udział Zespół to:

 • Mistrzostwa Świata Mażoretek, Praga, Czechy
 • Mistrzostwa Polski Południowo-Wschodniej, Pustków Osiedle,
 • Mistrzostwa Polski Mażoretek, Kędzierzyn-Koźle,
 • Mistrzostwa Polski Cheerleaders, Łącko,
 • Ogólnopolski Festiwal Taneczny „Gala Róża”, Sosnowiec,
 • Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski”, Dobczyce,
 • Otwarte Mistrzostwa Cheerleaders, Pustków-Osiedle,
 • Grand Prix Polski Cheerleaders, Tyczyn,
 • Grand Prix Polski Cheerleaders, Kraków,
 • Otwarty Turniej Zespołów Cheerleaders Vipera Cosmetics Edition, Skawina,
 • Otwarte Mistrzostwa Sosnowca Zespołów Tanecznych.

Zajęcia odbywają się we wtorki:

Instruktor: Kinga Żak

 • Gr 1 (roczniki 2014 – 2015) -16:45 -17:45
 • Gr 2 zaawansowana (roczniki 2012-2013 ) – 17:45-18:45

Instruktor: Julia Żak

 • Gr 3 (roczniki 2010-2011) -16 :45-17:45
 • Gr 4 zaawansowana (roczniki 2008- 2009) 17:45-18:45

Z Zespołem można skontaktować się za pośrednictwem profilu na Facebooku:

Profil Zespołu Tanecznego Intox na Facebooku.

 

Skip to content