Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Foyer

Wnętrze foyer, podłoga, scena, metalowy sufit.

Jasne i przestronne foyer usytuowane jest na I piętrze Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach. Jego całkowita powierzchnia wynosi ok 316 m². Foyer wyposażone jest w przenośną scenę o wymiarach 8m x 6m oraz system do montażu wystaw, co sprawia że stanowi idealne miejsce na organizację kameralnych koncertów, wystaw, spotkań czy konferencji.
Przy foyer zlokalizowana jest kawiarnia, która serwuje smaczne napoje i posiłki.

 

Foyer można wynająć komercyjnie i niekomercyjnie.

Cennik wynajmu komercyjnego:

Foyer – 80 zł / h (podana cena jest ceną brutto (zawieraja podatek VAT).

Wynajmujący dokonuje wpłaty za wynajem na podstawie faktury VAT lub paragonu fiskalnego. Wynajem foyer na dłuższe okresy daje możliwość negocjacji cen. Wynajem foyer może być zrealizowany na podstawie przesłanego przez wynajmującego zamówienia, podpisanej umowy najmu lub udostępnienia, korespondencji mailowej lub zgłoszenia telefonicznego.

Wynajem niekomercyjny i udostępnianie sal:

Wynajem foyer na niekomercyjną działalność statutową i spotkania stowarzyszeń, organizacji pozarządowych, klubów sportowych, szkół, przedszkoli, instytucji działających na rzecz lokalnej ludności oraz na działalność charytatywną może być realizowany po obniżonych stawkach lub nieodpłatnie, po odpowiednim umotywowaniu przez daną jednostkę i wyrażeniu zgody przez Dyrektora MGOKiS.

Dane teleadresowe:

  • Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, 32-410 Dobczyce
  • tel. 12 27 16 757
  • tel. kom. (+48) 533 990 660
  • mail: biuro@mgokis.dobczyce.pl
Skip to content