Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Sekcja tańca nowoczesnego

Czarne postacie tancerek na kolorowym tle.

W roku szkolnym 2018/2019 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach wprowadził do swojej oferty zajęcia z tańca nowoczesnego. Zajęcia adresowane są do dzieci od 6 do 13 roku życia.

Od samego początku, do czerwca 2023 r., instruktorką tańca była pani Magdalena Obajtek. Od października 2023 roku, instruktorką sekcji będzie pani Agata Kubacka.

Na zajęciach tanecznych, oprócz ćwiczenia choreografii tanecznych, uczestnicy będą pracować nad:
poczuciem rytmu, dynamiką, kreatywnością, koordynacją oraz orientacją w przestrzeni.

Koszt udziału w zajęciach: 60 zł / miesiąc (4 spotkania)

Magdalena Obajtek – absolwentka studiów pedagogicznych, instruktorka tańca i zajęć umuzykalniających dla dzieci, animatorka czasu wolnego dla dzieci i młodzieży (instruktorka do czerwca 2023)

Od października 2023 r. instruktorką zajęć jest pani Agata Kubacka – dyplomowana instruktora, choreograf tańca nowoczesnego (Szkoła „WENA” w Krakowie), uczestniczka licznych kursów i warsztatów tanecznych, tancerka w filmie „Bagistan”, który wszedł na ekrany kin (jedna z nielicznych krakowskich tancerek), uczestniczka spektakli tanecznych i musicali (m.in ” The Best of Broadway” na deskach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie oraz w Kieleckim im. Stefana Żeromskiego)

 

 

Zajęcia odbywają się w piątki:

  • Gr 1 (5-7 lat) – 17:00 – 18:00
  • Gr 2 (6-8 lat – 18:00 – 19:00
  • Gr 3 (8-13 lat) – 19:00 – 20:00
Skip to content