Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z listą zajęć, na które prowadzone są zapisy na rok 2022 na 2023. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Kapeli ZPiT Dobczyce, z motywem skrzypaczki w stroju ludowym na tle miasta. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do ZPiT Dobczyce, z motywem tancerki w stroju ludowym na tle miasta. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji baletowej, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Big Bandu Dobczyce, z motywem saksofonu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji gimnastyki sportowej, z motywem młodego gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Zespołu Intox, z motywem tancerki. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Orkiestry Dętej Dobczyce,, z motywem saksofonu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji gimnastyki korekcyjnej, z motywem ćwiczących dzieci. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia plastyczne, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia K-POP Dance, z motywem tancerki. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia Latino Solo, z motywem tancerki. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia Sekcji Wokalnej "Muzopozytywni" z motywem mikrofonui. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia K-POP Dance, z motywem tancerzy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na warsztaty teatralne, z motywem sceny i masek Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia umuzykalniające, z motywem dzieci grających na instrumentach. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Pomóżmy Ani Mickiewicz

Niemiecka klinika zakwalifikowała na leczenie i opracowała indywidualną terapię dla mieszkanki Dobczyc, która zmaga się ze złośliwym, nieoperacyjnym nowotworem mózgu

Ania i jej bliscy raz jeszcze dziękują Państwu za okazane serce i wsparcie – dzięki Wam możliwe było sfinansowanie wyjazdu na konsultację do Kolonii i przeprowadzenie koniecznych badań. Teraz przed Anią długa i kosztowna kuracja – trzymajcie więc kciuki za to, aby wszystko było dobrze i pamiętajcie o tym, że wciąż możecie pomóc, m.in. poprzez podarowanie Ani 1 % podatku.

Aktualne informacje na temat przebiegu leczenia można znaleźć na stronie: Wspieramy leczenie Ani

Ania jeszcze niedawno odbywała staż w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach. Z wykształcenia jest historykiem sztuki, stąd niejednokrotnie była zapraszana do komisji oceniających prace konkursowe w naszej gminie. Dzięki zdolnościom plastycznym często pomagała instruktorom działającym w MGOKIS Dobczyce w prowadzeniu warsztatów plastycznych dla dzieci. Ciepła, sympatyczna i bardzo skromna osoba.

Nigdy nie mówiła nikomu o swojej chorobie, nie skarżyła się. Dla wielu osób z jej otoczenia jest to zapewne dziś duże zaskoczenie, może i ogromny wstrząs. W okresie dziesięciu lat Ania przeszła operację, radioterapię i agresywną chemioterapię. Jej determinacja i chęć walki o życie jest ogromna.

Choroba znów uderzyła ze zdwojoną siłą. Szansą dla Ani jest kosztowne leczenie w Kolonii w Niemczech, gdyż niestety wszystkie dotychczasowe możliwości leczenia tej choroby w Polsce się wyczerpały.

Zwracamy się do Państwa o pomoc i wpłacanie nawet drobnej kwoty na konto fundacji Krok po kroku: 37 9585 0007 0010 0022 0220 0001 koniecznie z dopiskiem „Darowizna na leczenie oraz rehabilitację Anny Mickiewicz”.

Podczas koncertu „W Cztery Świata Strony” zorganizowana została spontaniczna zbiórka pieniędzy. Mieszkańcy gminy Dobczyce wspaniale zareagowali. Przyjaciele Ani zebrali do puszek 1438,05 zł. Nadal potrzebne są jednak pieniądze. 43 tysiące euro – brzmi nieprawdopodobnie dużo, ale razem na pewno nam się uda! Jest to jedyna szansa by pomóc Ani, by uratować jej życie.

 

Skip to content