Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Kabaret Skeczów Męczących: „Pod Prądem”

Agencja artystyczna „Idea Art” serdecznie zaprasza na występ Kabaretu Skeczów Męczących, pt. „Pod Prądem”, który odbędzie się 07 października 2016 r. w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach (ul. Szkolna 43). Start o godz. 18:00.

Po niezwykle udanym roku 2015, Kabaret Skeczów Męczących wraca ze zdwojoną mocą, z kolejnym programem. Nie zabraknie w nim megawatów energii, nietuzinkowych postaci i przesyconych charakterystycznym dowcipem, uwielbianych przez publiczność scenek sytuacyjnych. Artyści zabiorą publiczność w kabaretową podróż „pod prąd”, po polskich absurdach. Skecze obfitować będą w odważne treści i elektryzujące teksty. Kiedy widz pomyśli, że już nic go nie zaskoczy, KSM włączy „drugą taryfę….ile elektrownia dała” 🙂

Kabaret Skeczów Męczących podbił serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, nietuzinkowymi żartami ubranymi w nowatorską formę, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia publiczności do łez. Od 10 lat KSM jest rozpoznawalną i lubianą marką, gwarantującą niezwykłą atmosferę i wspaniałą zabawę.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, pokój 143, tel. 12 27 16 757 lub kom. 533 990 660. Zarezerwowane bilety należy odebrać do 7 dni.

Skip to content