Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Dobczyccy Łucznicy z medalami Mistrzostw Polski

5-osobowa reprezentacja Sekcji Łuczniczej MGOKiS Dobczyce, w składzie: Renata Leśniak, Magdalena Zarzycka, Stanisław Łukasik, Tomasz Pytlak i Marian Krupa, wzięła udział w XXXV Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w Łucznictwie.

Mistrzostwa zorganizowane zostały w dniach 18-19.02.2017 w Kielnarowej. Start dobczyckich zawodników zakończył się ogromnym sukcesem. W kategorii łuków bloczkowych kobiet, I miejsce i złoty medal „ustrzeliła” Renata Leśniak, tuż za nią na podium uplasowała się koleżanka z macierzystego klubu – Magdalena Zarzycka.

W kategorii łuków bloczkowych mężczyzn, na V pozycji zawody zakończył Stanisław Łukasik. W kategorii mikst (łuki bloczkowe) 2 miejsce i tytuł Halowego V-ce Mistrza Polski na rok 2017 wywalczyli Renata Leśniak i Stanisław Łukasik. W kategorii łuków klasycznych pan Tomasz Pytlak zajął ostatecznie 59, a pan Marian Krupa 62 miejsce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy im dalszych sukcesów.