Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z listą zajęć, na które prowadzone są zapisy na rok 2022 na 2023. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Kapeli ZPiT Dobczyce, z motywem skrzypaczki w stroju ludowym na tle miasta. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do ZPiT Dobczyce, z motywem tancerki w stroju ludowym na tle miasta. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji baletowej, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Big Bandu Dobczyce, z motywem saksofonu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji gimnastyki sportowej, z motywem młodego gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Zespołu Intox, z motywem tancerki. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Orkiestry Dętej Dobczyce,, z motywem saksofonu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do sekcji gimnastyki korekcyjnej, z motywem ćwiczących dzieci. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia plastyczne, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia K-POP Dance, z motywem tancerki. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia Latino Solo, z motywem tancerki. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia Sekcji Wokalnej "Muzopozytywni" z motywem mikrofonui. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia K-POP Dance, z motywem tancerzy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na warsztaty teatralne, z motywem sceny i masek Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze na zajęcia umuzykalniające, z motywem dzieci grających na instrumentach. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

CZAS NA INTERAKCJĘ!

Czas na interakcję! XXI wiek bardzo zmienił życie Ludzkości. Zatracając się w ,,Wirtualnym świecie” spędzamy wiele godzin korzystając z elektronicznych gadżetów. Zapominamy przy tym, jak miło można spędzić czas aktywnie, wraz z gronem znajomych.

Często słyszymy, gdy na pokolenie nastolatków mówi się: „dzieci social mediów”. Czy tak jest naprawdę? Czy rzeczywiście spędzamy tak dużo czasu w wirtualnym świecie? Zespół piątki uczniów klasy 1B Małopolskiej Szkoły Gościnności w Myślenicach postanowił to sprawdzić. Ku ich zaskoczeniu, badania wykazały, że to prawda! To było inspiracją do utworzenie tego projektu-odciągniecie młodzieży od komputerów, telefonów itp. Uczniowie biorą udział w praktycznej olimpiadzie ,,Zwolnieni z Teorii”. Jest to ogólnopolska olimpiada kierowana do studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jej celem jest rozwój praktycznych umiejętności uczestników z zakresu zarządzania projektami oraz inspiracja do aktywności społecznej. Wyzwaniem uczestników jest zrealizowanie własnego projektu społecznego. Ułatwia to interaktywny portal, a pomagają doświadczeni mentorzy. Olimpiadę organizuje Social Wolves- start-up. Działają oni na rzecz odpowiedzialnej i kompetentnej kadry zarządzającej. Ich misją jest doświadczenie młodych prowadzeniem projektów społecznych na całym świecie.

Projekt ,,Czas Na Interakcję” ma na celu pokazanie młodym ludziom „ciekawej okolicy”, czyli wszystkich wydarzeń, które mogą ich zainteresować. Jak do nich dotrą? Przez internet! Dla niektórych wyda się to głupie, że chcą ich odciągnąć od internetu, a sami działają dzięki niemu. Jednak uczniowie chcą zadziałać ich własną „bronią”. Czy ktoś z nich zatrzyma się na ulicy i przeczyta jakieś ogłoszenie? Nie! Ich celem nie jest narzucanie skończenia z internetem, chcą żeby użytkownicy sami dostrzegli, że jest też coś innego. Internet jest czymś złym. Jednak spędzamy w internecie zbyt dużo godzin. Na fanpage’u projektu umieszczają wszystkie interesujące wydarzenia z okolicy. Organizują akcję ,,Sweet Trip”- czyli trasę po Myślenickich kawiarniach oraz ,,Let’s go eat!”- czyli wycieczkę po Restauracjach. Regularnie organizują konkursy, o bilety do atrakcyjnych miejsc Małopolski, takich jak: ,,Termy Gorący Potok”, Park Wodny w Krakowie, oraz wiele innych.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN STRONY:

https://www.facebook.com/czasnainterakcje/

 

32392138_1098933720244388_601428750109769728_n (1)

Skip to content