Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Kabaret „Paranienormalni” – „Z humorem czeba żyć”

Agencja Awangarda Events&Marketing zaprasza na występ kabaretu „Paranienormalni”, który odbędzie się 29 marca 2020 r., o godz. 16:00 w auli Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach, ul. Szkolna 43. Bilety w cenie 65 zł do nabycia online na stronie https://biletyna.pl/event/view/id/110566 oraz w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, pokój 143, tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757 (rzędy VI, VII, VIII, IX, XIX, XX). Bilety zarezerwowane w MGOKiS należy odebrać w ciągu 7 dni.

Program „Z humorem czeba żyć”
Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości – humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.

PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! – oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa- niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko.