Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Kabaret Skeczów Męczących: Polska misja komiczna

Agencja Artystyczna „ESKANDER” zaprasza na występ Kabaretu Skeczów Męczących, który odbędzie 27 lutego 2022 roku. o godz. 19:30: w auli widowiskowej RCOS w Dobczycach (ul. Szkolna 43). Artyści zaprezentują program: „Polska misja kosmiczna”.

Bilety w cenie 80 zł i 90 zł (w zależności od wybranego rzędu) do nabycia online na portalach internetowych:

  • biletyna.pl
  • kupbilecik.pl
  • kabaretowebilety.pl

Bilety dostępne są także w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach (ul. Szkolna 43), tel. 533 990 660, 12 27 16 757. (Zarezerwowane bilety należy odebrać do 7 dni). Przy zapisie należy podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz informację czy dana osoba jest zaszczepiona.

W związku z aktualnymi obostrzeniami, 30% miejsc zająć mogą osoby niezaszczepione. Do limitu 30% nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby: unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu. W przypadku nieokazania stosownego dokumentu Organizator ma prawo odmówić obsługi (źródło: gov.pl). Obowiązują maseczki.

O programie:
Lecimy w kosmos! Zabieracie się z nami?
Polska misja komiczna została powołana do eksploracji najodleglejszych zakątków duszy zwykłego Polaka. Bo to jacy jesteśmy to istny kosmos. Jako że wszystko najlepiej obserwuje się z dystansu, KSM pomoże wam unieść się ciut nad Ziemię. Będziecie się śmiać, dziwić, czasem oburzać. Zobaczycie siebie, swoich sąsiadów, nasze społeczeństwo we wszystkich jego barwach.

W lekkim stanie nieważkości poczujecie jak dobrze można się bawić i jak rozrywka może wynieść Was na inną orbitę. To misja komiczna na skalę naszych możliwości. Misja, która otwiera oczy niedowiarkom. Nasza, przez nas wykonana… i to nie jest nasze ostatnie słowo.

Oficjalny plakat Kabaretu Skeczów Męczących, Polska Misja Komiczna. Więcej informacji w tekście.
Fragment plakatu KSM. Więcej informacji w tekście.
Skip to content