Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Aktualności

zobacz wszystkie

 • plakat kolory świata 2

  Dzień Wszystkich Kolorów Świata

  Zespół Szkół im. ks. Józefa Tischnera w Dobczycach serdecznie zaprasza na Dzień Wszystkich Kolorów Świata, który odbędzie się 27 marca 2018, o godz. 15:00, w MGOKIS Dobczyce.

  Czytaj dalej

 • Talenty Małopolski – Eliminacje Powiatu Myślenickiego

  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zaprasza dzieci i młodzież z powiatu myślenickiego do udziału w:  XXXI Małopolskim Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2018”.

  Czytaj dalej

 • Babski Wieczór

  Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na Babski Wieczór, który odbędzie się 10 marca 2018 roku we foyer Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach. Start o godzinie 18:00.

  Czytaj dalej

 • Informacja o terminach wpłat

  Organizacja zajęć stałych marzec

  Będziemy zamieszczać tu wszystkie informacje dotyczące zmian w organizacji zajęć stałych w marcu.

  Czytaj dalej

 • Strauss Gala w Dobczycach

  Agencja Artystyczna Grupa KSM zaprasza na niezwykłe wydarzenie. „Strauss Gala”, która gościła w wielu miastach Polski i Europy, tym razem pojawi się w Dobczycach.

  Czytaj dalej

 • Ogólnopolski sukces młodych plastyczek

  14 lutego 2018 roku, w Domu Kultury „Zameczek” w Kielcach odbyło się wręczenie nagród w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moja Kartka Walentynkowa”.

  Czytaj dalej

 • Wystawa Klubu Malarzy ZPAP Okręgu Krakowskiego

  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy Klubu Malarzy ZPAP Okręgu Krakowskiego, który odbędzie się 27 lutego 2018 roku o godzinie 17:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach.

  Czytaj dalej

 • Wodecki Projekt – koncert ku pamięci Zbigniewa Wodeckiego

  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza na koncert: „Wodecki Projekt”, upamiętniający jednego z największych artystów polskiej sceny muzycznej – niezapomnianego Zbigniewa Wodeckiego.

  Czytaj dalej

 • Organizacja zajęć stałych – luty

  Informujemy, że w lutym pojawi się sporo zmian w harmonogramach zajęć. Większość zajęć stałych na czas ferii zostaje odwołana. Informacji o zmianach udzielają instruktorzy. Będzie można je także znaleźć na bieżąco na naszej stronie internetowej i portalu społecznościowym. W czasie ferii zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: Oferta zajęć——> przejdź

  Czytaj dalej

 • Podróżnicze ferie

  Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w feryjnych warsztatach podróżniczych. Wyruszmy razem do krainy Indian, do dzikiej Afryki, do Chin, odwiedźmy czerwoną wyspę Madagaskar. Zajęcia poprowadzą podróżnicy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

  Czytaj dalej