Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Aktualności

zobacz wszystkie

 • Zespół Pieśni i Tańca „Dobczyce” wystąpi w Międzynarodowym Festiwalu w Hiszpanii

  W niedzielę, 02 sierpnia 2015 r., 34 osobowa reprezentacja Zespołu Pieśni i Tańca „Dobczyce” wyruszyła do Hiszpanii, gdzie w dniach od 4 do 16 sierpnia weźmie udział w 29 edycji Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego : Festival Folklórico de los Pueblos del Mundo de Extremadura.

  Czytaj dalej

 • dozynki_gminne_2015_02

  Dożynki Gminne

  Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce, Dyrektor MGOKiS Dobczyce oraz mieszkańcy wsi Stadniki zapraszają na dożynki gminne, które odbędą się 23 sierpnia 2015 r. w Stadnikach. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 14:00 Mszą św. w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Następnie korowód dożynkowy przejdzie pod Dom Ludowy.

  Czytaj dalej

 • P1640314_800x600

  Za nami XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika

    W dniach 10-18 lipca 2015, po raz 23, najlepsi szachiści, w wieku od 5 do 79 lat, rywalizowali w Międzynarodowym Festiwalu Szachowym im. Józefa Dominika. W ciągu 9 dni, rozegrano w 3 miejscach 6 różnych turniejów: Turniej „Dwójek”, Turniej Rodzin, Turniej A, Turniej B, organizowane po raz I Otwarte Mistrzostwa Przedszkolaków Gminy i Miasta Dobczyce oraz Turniej Błyskawiczny.

  Czytaj dalej

 • IMG_5547_800x535

  Meksykańskie rytmy rozgrzały dobczycką publiczność

  9 lipca 2015 gościła w Dobczycach grupa taneczna Conjunto Foklorico Magisteria z towarzyszeniem 10-osobowego zespołu muzycznego (mariachi). Koncert Zespołu z Meksyku był jednym z punktów programu II Międzynarodowych Spotkań z Folklorem, które odbywały się w dniach 02-10 lipca w Myślenicach.

  Czytaj dalej

 • IMG_4732_1024x683_800x534

  Międzynarodowy folklor zawitał do Dobczyc

  Feria barw i kolorów, piękne stroje, energetyczna muzyka oraz żywiołowy taniec złożyły się na niezwykłe widowisko, jakie mieszkańcy Dobczyc mogli obejrzeć 8 lipca 2015 roku. W ramach II Międzynarodowych Małopolskich Spotkań z Folklorem, aż 5 grup tanecznych: z Pakistanu, Tajwanu, Północnego Cypru, Czarnogóry i Polski (ZPiT „Dobczyce”) zaprezentowało mieszkańcom gminy i turystom swoją kulturę.

  Czytaj dalej

 • gim art

  Lato z gimnastyką artystyczną

  Serdecznie zapraszamy dziewczynki do udziału w wakacyjnych zajęciach z gimnastyki artystycznej

  Czytaj dalej

 • Wakacje cd1

  Artystyczne wakacje

  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w zajęciach artystycznych i letnich imprezach.

  Czytaj dalej

 • Nowy CorelDRAW 9

  Wakacje z tenisem stołowym

  Sekcja Tenisa Stołowego działająca przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach, zaprasza na Wakacje z tenisem stołowym. Codziennie – pięć godzin zajęć sportowych.

  Czytaj dalej

 • Wakacje cd

  Aktywne wakacje z Ośrodkiem Kultury

  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w zajęciach oraz imprezach sportowych

  Czytaj dalej

 • Nowy CorelDRAW 9

  Wakacyjna przygoda z gimnastyką sportową

  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na wakacyjne zajęcia gimnastyczne. Zajęcia odbywać się będą w sierpniu, w dwóch terminach: 3 do 7 sierpnia i 10 do 14 sierpnia.

  Czytaj dalej