Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

„Dobczyce” ambasadorem polskiej kultury ludowej w Hiszpanii i Portugalii

_mg_1708

W dniach 3-17 sierpnia 2015 roku Reprezentacja Zespołu Pieśni i Tańca „Dobczyce”, z towarzyszeniem Kapeli, uczestniczyła w 29. Edycji Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego w Hiszpanii (Caceres). 34-osobowa grupa tancerzy, wokalistów i muzyków przemierzyła autokarem 8144 km, koncertując w takich miastach jak Zafra, Almendralejo, Valverde de Merida, Portel, Arroyo de la Luz, Fregenal de la Sierra, Navalmoral de la Mata, Orellana la Vieja. Wyjazd na festiwal możliwy był m.in. dzięki realizacji przez Stowarzyszenie Wspierania Kultury „Charstek” zadania: Popularyzacja polskiej kultury ludowej i dziedzictwa narodowego poprzez udział Zespołu Pieśni i Tańca „Dobczyce” w XXIX Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym w Caceres w Hiszpanii”.

Udział w jednym z najważniejszych hiszpańskich festiwali, był dla dobczyckiej grupy niemałym wyróżnieniem, a także doskonałą okazją do popularyzacji polskiej kultury ludowej oraz promocji Dobczyc, Województwa Małopolskiego i całego kraju na arenie międzynarodowej. Polskie tańce narodowe, suity taneczno-wokalne oraz pieśni ludowe z regionu Krakowa, Rzeszowa, Lublina, Śląska i Kurpi zaprezentowane zostały szerokiej publiczności w Hiszpanii i Portugalii, a także zespołom z Chile, Meksyku, Gruzji, Kuby, Senegalu, Urugwaju, Timor Orientalu, Indonezji. Reprezentanci Dobczyc – najmłodsi spośród wszystkich uczestników – dali 8 koncertów, wystąpili podczas 2 parad, spędzili na scenie łącznie 255 minut.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Malopolska_logo_dlugie_rgb

Pełna relacja z Festiwalu oczami członków ZPiT i Kapeli zostanie opublikowana w kolejnym numerze „Tapety”.

Skip to content